Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

08.03.2011

NaviExpert w wersji dla użytkowników sieci Play

NaviExpert w wersji dla użytkowników sieci Play

Od przeszło miesiąca abonenci sieci Play mogą już korzystać z najnowszej wersji 6.1 nawigacji NaviExpert. Lista zmian w wersji 6.1 na Play objęła m.in. wprowadzenie obsługi telefonów z Androidem, co w przypadku operatora posiadającego szeroką paletę modeli z tym systemem jest bardzo dobrą wiadomością. Dodatkowo wszyscy nowi użytkownicy NaviExpert Play otrzymali możliwość darmowego przetestowania nawigacji przez tydzień bez zobowiązań.

Co nowego w NaviExpert Play 6.1

Dodatkowo, oprócz standardowych typów wyznaczania trasy, w wersji 6.1 dodany został tryb ECO, w którym głównym kryterium jest optymalizacja trasy pod kątem zużycia paliwa (a więc czynnik ekonomiczny). Jak ustawić parametry spalania dla naszego samochodu, żeby prawidłowo korzystać z trybu ECO, znajdziecie w tym tutorialu. Oczywiście przy wyznaczaniu trasy w tym trybie są także uwzględniane dane napływające z Community Traffic Online.

Ponadto zmodyfikowana została kontekstowa wyszukiwarka POI, która obecnie wyświetla podpowiedzi z polskimi znakami.

NaviExpert w Play
NaviExpert w Play

Abonamenty NaviExpert Play

W przypadku wersji NaviExpert w Play do dyspozycji mamy 3 abonamenty dla kierowców (plus dodatkowo abonament na nawigację pieszą i w komunikacji miejskiej):

  • Abonament 24h – 3,69 PLN brutto
  • Abonament 7 dni – 9,84 PLN brutto
  • Abonament na 1 miesiąc – 14,76 PLN brutto (w przypadku tego abonamentu, jest on automatycznie przedłużany w każdym miesiącu, do momentu rezygnacji)

Istotną kwestią w wypadku wymienionych abonamentów sieci Play jest brak kosztów transmisji danych przy nawigowaniu – są one wliczone w cenę pakietu.

Abonament Komunikacja Miejska zawiera też trasy piesze i jest brandowanym odpowiednikiem NaviPlan Urban. Koszt tego abonamentu jest identyczny jak w przypadku NaviPlan Urban – wynosi 11,07 PLN brutto za rok. Proszę pamiętać, że obecnie usługa ta działa w Warszawie, Trójmieście, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie i Wrocławiu.

Instalacja NaviExpert Play

W jaki sposób stać się posiadaczem NaviExpert w sieci Play? Wystarczą 4 kroki. Zanim jednak do nich przejdziesz sprawdź, czy Twój telefon znajduje się wśród tych kompatybilnych z NaviExpert (jeśli masz wątpliwości, zapytaj w komentarzach, lista modeli znajduje się na stronie NaviExpert).

  • Wyślij darmowego SMSa o treści „NE” na numer 321
  • W wiadomości zwrotnej otrzymasz link do instalacji programu – użyj go, by pobrać program. (można też, pomijając wysyłanie smsa, od razu wpisać w telefonie adres www.play.getne.pl)
  • Zainstaluj NaviExpert Play w pamięci telefonu. Podczas instalacji na wszystkie pytania odpowiedz TAK.
  • Po zainstalowaniu uruchom program – otrzymasz promocyjny abonament na 7 dni. Po tym okresie sybskrybcja będzie automatycznie przedłużona i abonament miesięczny będzie kosztował 14,76 PLN.

Więcej informacji o brandowanej wersji NaviExpert dla użytkowników Play na stronie NaviExpert Play i na stronie operatora (tam też znajduje się regulamin).

Na koniec przypominam, że użytkownicy wersji 6.1 mogą pobrać do swojej nawigacji głos lektora Dżoana (w cenie 4,92 PLN). Dla tych, którzy jeszcze nie poznali lektora Dżoana, dorzucam próbkę w NaviExpert Play. Polecam też udział w konkursie „Z Dżoaną do Mediolanu” – każdy, kto przejdzie grę na Facebooku, dostanie 7-dniowy abonament oraz może odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wygrać telefon Samsung Wave lub roczny abonament – naprawdę warto!

 


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...