facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

06.06.2011

NaviExpert T-Mobile Edition – nawigacja w telefonie dla użytkowników T-Mobile

Wersja brandowana NaviExpert dla T-Mobile

Użytkownicy sieci T-Mobile mogą się już cieszyć nową dedykowaną wersją nawigacji – NaviExpert T-Mobile Edition – testując ją przez 7 dni za darmo. Dotychczasowych użytkowników nawigacji w sieci Era zapraszamy do sprawdzenia poniżej, co się zmieniło, natomiast nowych użytkowników nowej sieci – do zapoznania się z ofertą i sposobem instalacji NaviExpert dla T-Mobile.

Jak pobrać NaviExpert T-Mobile Edition?

Najpierw trzeba sprawdzić, czy nasz telefon jest kompatybilny z nawigacją NaviExpert – wystarczy wejść na stronę operatora i upewnić się, czy model telefonu jest na liście. Żeby pobrać NaviExpert T-Mobile Edition, wysyłamy bezpłatny SMS o treści NE pod numer 8008. Otrzymamy link do aplikacji, którą pobieramy, pamiętając o opłacie za transmisję danych zgodnej z cennikiem dla posiadanej taryfy. Możemy też bez wysyłania SMS-a sami wprowadzić w przeglądarce telefonu adres http://T-Mobile.getne.pl (bez „www”). Telefon powinien zostać automatycznie rozpoznany, w przeciwnym razie trzeba wybrać model z listy. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji pojawi się ekran konfiguracji nowego konta – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Więcej informacji dotyczących m.in konfiguracji profilu internetowego i rejestracji znajdziecie w PDF-ie na stronie NaviExpert.

Ile kosztuje brandowany NaviExpert dla T-Mobile?

Licencja – subskrypcja na 30 dni – kosztuje tylko 9,08 zł. Dodatkowym kosztem jest opłata za transmisję danych, która jednak przy normalnym użytkowaniu nawigacji nie będzie zbytnio obciążać naszej kieszeni. Jeśli chcielibyśmy korzystać więcej z internetu w telefonie, warto wybrać np. ofertę Blueconnect 9 na 6 miesięcy, w której za dostęp do internetu zapłacimy tyle samo co za nawigację – 9,08 zł. Subskrypcja obejmuje nawigację samochodową i pieszą. Możemy także dokupić nawigację miejską NaviPlan Urban w cenie 10,98 zł brutto za 12 miesięcy. W tym celu w głównym menu programu wybieramy: Narzędzia > Moje konto > Dostęp SMS > NaviPlan Urban 12 miesięcy (10,98 zł). Więcej o nawigacji miejskiej dowiecie się ze strony NaviExpert.

Nawigację NaviExpert T-Mobile Edition możemy testować przez 7 dni za darmo. Wystarczy przy pierwszym uruchomieniu, po skonfigurowaniu konta, potwierdzić chęć wysłania bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego – dostaniemy potwierdzenie rozpoczęcia subskrypcji (więcej informacji w PDF-ie) Po okresie promocyjnym otrzymamy SMS-a z informacją, że subskrypcja zostaje automatycznie przedłużona na okres 30 dni. Zgodnie z zasadami korzystania z subskrypcji, będzie ona przedłużana o kolejne 30 dni, póki jej nie dezaktywujemy (za każdym razem dostaniemy SMS-a informującego o przedłużeniu subskrypcji). Opłata za przedłużenie jest pobierana przez operatora. Subskrypcję można dezaktywować bezpłatnie z poziomu aplikacji lub wysyłając operatorowi SMS-a (o treści NE ANULUJ na numer 8008). Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Co nowego w NaviExpert T-Mobile Edition?

Oczywiście zmienia się szata graficzna, w miejscu logo Ery pojawia się T-Mobile. Jednak podstawowe pytanie użytkowników Ery to: czy coś sie zmieniło w ofercie na nawigację? Odpowiedź brzmi: w ofercie nic:) Jest to kontynuacja oferty Ery, ale… użytkownicy T-Mobile mogą cieszyć się najnowszą, usprawnioną wersją aplikacji z ciekawymi funkcjami – wybieraniem głosowym (dla Androida), opcją wysyłania lokalizacji na tablicę Facebooka czy ostrzeganiem o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Więcej o nowościach przeczytacie w artykule na blogu o nowej wersji NaviExpert.


Podobne wpisy

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...

25.03.2021 | Funkcje

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...