Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

20.05.2011

NaviExpert partnerem geolokalizacyjnym konferencji mobileStandard 2011

Mobile Standard 2011 i NaviExpert

W dniach 24-25 maja 2011 odbędzie się w Warszawie konferencja mobileStandard 2011, której organizatorem jest Internet Standard. Konferencja będzie w całości poświęcona rynkowi mobilnemu, a jest o czym debatować, gdyż rynek ten jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki i technologii. Ilość użytkowników urządzeń mobilnych (smartfony i tablety) na całym świecie powiększa się w skali niespotykanej w innych sferach, dzięki czemu zmienia się sposób komunikacji i wymiany informacji. Oprócz urządzeń mobilnych rozwija się również sieć przesyłu danych, czego widocznym znakiem jest nadchodzący czas telefonii czwartej generacji – G4. W cały ten proces zaangażowani są także twórcy aplikacji i serwisy społecznościowe, które na duża skalę korzystają z możliwości technologii i jej powszechności.

Jednym z ważnych elementów rozwoju jest rosnące znaczenie geolokalizacji, w której w Polsce wielkim orędownikiem jest NaviExpert (stąd też jesteśmy partnerem geolokalizacyjnym konferencji mobile standard 2011). Rozwija się także system płatności mobilnych i aplikacje na telefony. Nawigacja NaviExpert jest świetnym przykładem wykorzystania najnowszych technologii mobilnych.

Na konferencja przedstawiona zostanie aktualna sytuacja rynku mobilnego w Polsce oraz przykłady wdrożeń rynkowych najlepszych rozwiązań z Polski i ze świata.

Konferencja kierowana jest szczególnie do przedstawicieli działów sprzedaży, marketingu, dostarczania treści i usług, biznes developmentu oraz do kadry zarządzającej. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny pod tym adresem: http://www.internetstandard.pl/konferencje/mobilestandard2011/dt2/default.html


Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...