Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

09.11.2016

NaviExpert – niezastąpiona nawigacja, antyradar i pomocnik w parkowaniu

NaviExpert – niezastąpiona nawigacja, antyradar i pomocnik w parkowaniu

Jesienne korki dają Ci się we znaki? Szukasz nawigacji, która skutecznie je ominie? Mamy ją!

Nawigacja NaviExpert to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu:

• Omijasz korki

• Unikasz mandatów

• Masz zawsze aktualne mapy samochodowe

• Jeździsz bezpiecznie

• Bezproblemowo znajdziesz miejsce parkingowe

 

Darmowa nawigacja na dobry początek

Pobierz bezpłatnie aplikację NaviExpert na swojego smartfona i skorzystaj z bezpłatnego testu. Każdy nowy użytkownik może podróżować z NaviExpert po Polsce przez 7 dni bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Jeśli nie masz konta w sklepie Google Play, pobierz stąd.

 

Nie stój w korku

NaviExpert dzięki zaawansowanym algorytmom wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się auta na poszczególnych odcinkach napływają od samych użytkowników nawigacji NaviExpert, aplikacji antyradarowej Rysiek, a także profesjonalnego monitoringu floty, dzięki czemu aplikacja na bieżąco wytycza trasy omijające najbardziej zakorkowane odcinki.

 

Podróżuj bezpiecznie i bez mandatów

NaviExpert z wyprzedzeniem ostrzega o tym, co dzieje się na drodze. System wyświetla informacje o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach. Dane pochodzą nie tylko ze zgłoszeń kierowców podróżujących z NaviExpertem oraz naszą drugą aplikacją – Rysiek, ale także z nasłuchu tradycyjnego CB radia oraz monitoringu stacji radiowych i Internetu. Informacje te są dodatkowo weryfikowane przez zespół moderatorów.

 

Lokalizuj wolne miejsca parkingowe

Aplikacja wyświetla propozycje parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Jeszcze przed wyruszeniem w trasę poinformuje o odległości do najbliższego parkingu, kosztach postoju oraz typie miejsca parkingowego. NaviExpert prezentuje także informacje o strefach płatnego parkowania i udostępnia we współpracy ze SkyCash możliwość płacenia za parkingi z poziomu aplikacji.

 

Korzystaj z aktualnych map

Aplikacja działając w trybie online, korzysta z najaktualniejszych map, które zawierają najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu. NaviExpert to także wygodny i szybki dostęp do aktualnej bazy miejsc użyteczności publicznej (POI).

 

Wypróbuj pozostałe opcje

Nawigacja wyposażona jest także w ekran HUD, który dzięki odbiciu lustrzanemu, prezentuje na przedniej szybie auta informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości i aktualną prędkość pojazdu. Ten tryb przyda się zwłaszcza kierowcom często podróżującym w nocy.

 


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...