facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

09.11.2016

NaviExpert – niezastąpiona nawigacja, antyradar i pomocnik w parkowaniu

NaviExpert – niezastąpiona nawigacja, antyradar i pomocnik w parkowaniu

Jesienne korki dają Ci się we znaki? Szukasz nawigacji, która skutecznie je ominie? Mamy ją!

Nawigacja NaviExpert to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu:

• Omijasz korki

• Unikasz mandatów

• Masz zawsze aktualne mapy samochodowe

• Jeździsz bezpiecznie

• Bezproblemowo znajdziesz miejsce parkingowe

 

Darmowa nawigacja na dobry początek

Pobierz bezpłatnie aplikację NaviExpert na swojego smartfona i skorzystaj z bezpłatnego testu. Każdy nowy użytkownik może podróżować z NaviExpert po Polsce przez 7 dni bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Jeśli nie masz konta w sklepie Google Play, pobierz stąd.

 

Nie stój w korku

NaviExpert dzięki zaawansowanym algorytmom wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się auta na poszczególnych odcinkach napływają od samych użytkowników nawigacji NaviExpert, aplikacji antyradarowej Rysiek, a także profesjonalnego monitoringu floty, dzięki czemu aplikacja na bieżąco wytycza trasy omijające najbardziej zakorkowane odcinki.

 

Podróżuj bezpiecznie i bez mandatów

NaviExpert z wyprzedzeniem ostrzega o tym, co dzieje się na drodze. System wyświetla informacje o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach. Dane pochodzą nie tylko ze zgłoszeń kierowców podróżujących z NaviExpertem oraz naszą drugą aplikacją – Rysiek, ale także z nasłuchu tradycyjnego CB radia oraz monitoringu stacji radiowych i Internetu. Informacje te są dodatkowo weryfikowane przez zespół moderatorów.

 

Lokalizuj wolne miejsca parkingowe

Aplikacja wyświetla propozycje parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Jeszcze przed wyruszeniem w trasę poinformuje o odległości do najbliższego parkingu, kosztach postoju oraz typie miejsca parkingowego. NaviExpert prezentuje także informacje o strefach płatnego parkowania i udostępnia we współpracy ze SkyCash możliwość płacenia za parkingi z poziomu aplikacji.

 

Korzystaj z aktualnych map

Aplikacja działając w trybie online, korzysta z najaktualniejszych map, które zawierają najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu. NaviExpert to także wygodny i szybki dostęp do aktualnej bazy miejsc użyteczności publicznej (POI).

 

Wypróbuj pozostałe opcje

Nawigacja wyposażona jest także w ekran HUD, który dzięki odbiciu lustrzanemu, prezentuje na przedniej szybie auta informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości i aktualną prędkość pojazdu. Ten tryb przyda się zwłaszcza kierowcom często podróżującym w nocy.

 


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...