NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

18.01.2018

LINK4 KASA WRACA z nawigacją NaviExpert innowacją roku? Liczymy na Twój głos!

W tegorocznej, ósmej już edycji Plebiscytu Mobility Trends NaviExpert wraz z projektem LINK4 Kasa Wraca został nominowany w kategorii Innowacja roku 2017. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy ubiegać się o prestiżową statuetkę „Złoty Bell”.

Głosujemy!

Kochani liczymy na Wasze wsparcie! By oddać swój głos w plebiscycie wystarczy:

  1. Wejść na stronę z ankietą konkursową.
  2. Podać swój adres e-mail i następnie potwierdzić go poprzez kliknięcie linka, który przyjdzie na wskazany adres mailowy.
  3. Zagłosować na swoich faworytów.

Przypominamy, że naszego projektu z LINK4 powinniście szukać w kategorii Innowacja roku.

Uwaga

W przypadku braku potwierdzenia adresu e-mail głosy będą nieważne. Głosowanie trwa do 22 stycznia 2018. Każdy kto wypełni ankietę ma szansę na wygranie cennych nagród 😊

Bezpieczna jazda się opłaca, bo w LINK4 Kasa Wraca!

Innowacyjny projekt NaviExpert i Link4 wprowadza na polski rynek ubezpieczenia komunikacyjne, które są zależne od stylu jazdy kierowcy.  Po raz pierwszy w Polsce dzięki bezpiecznej jeździe kierowca posiadający polisę komunikacyjną może otrzymać nagrodę stanowiącą nawet 30% wartości wpłaconej składki. Od 26.04.2017 do ubezpieczenia OC lub do pakietu OC+AC LINK4 dodaje nawigację NaviExpert z modułem LINK4 Kasa Wraca, który umożliwia analizę stylu jazdy kierowcy, uwzględniając m.in. przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym się porusza.  Sumaryczna ocena pozwala zaklasyfikować kierowcę do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej premii finansowej. Kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką.
 
link4 kasa wraca
 
Gala Mobility Trends to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży technologicznej w Polsce. Ma na celu podsumowanie nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w minionym roku. Fani nowych technologii mogą oddawać swoje głosy na najlepsze rozwiązania i produkty z branży IT oraz telekomunikacyjnej, które ukazały się na rynku w 2017 roku.

Nasz projekt z LINK4 znajdziesz w kategorii Innowacja roku. Kliknij, aby oddać głos


Podobne wpisy

22.02.2018 | Szkoła Bezpiecznej Jazdy i Eco Drivingu NaviExpert

Jak się jeździ eko – podstawowe...

05.02.2018 | Po godzinach

Wyjazd z psem za granicę – jak się...

01.02.2018 | Po godzinach

NaviExpert w rankingu Gazeli Biznesu

29.01.2018 | Po godzinach

Jedziesz na narty za granicę? Przygotuj...

28.01.2018 | Support i tutoriale

5 darmowych aplikacji, które przyspieszą...

25.01.2018 | Aktualności drogowe

Ferie w Zakopanem? Sprawdź warunki drogowe...