facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

07.10.2011

korkosfera.pl mobile coraz popularniejsza w Android Markecie

Już ponad 5 tys. pobrań z Android Marketu w zaledwie dwa tygodnie od premiery! Korkosfera.pl mobile cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników smartfonów z Androidem i obecnie znajduje się w pierwszej piątce najlepszych nowych bezpłatnych aplikacji na Androida. Dziękujęmy wszystkim, którzy już ją pobrali na swoje smartfony, zaś wszystkich innych zapraszamy, by uczynili to bezwłocznie.

O korkosferze.pl mobile pisaliśmy już na blogu wielokrotnie, przypomnijmy jednak, że zapewnia ona dostęp do mobilnej mapy Polski z dynamiczną warstwą traffic, na której natęzenie ruchu jest zaznaczone kolorami. Aplikacja pozwala monitorować natężenie ruchu na drogach oraz śledzić własną pozycję GPS i dzięki temu omijać widoczne na mapie korki!

By ułatwić Wam pobranie aplikacji z Android Marketu, obok publikujemy kod QR. Większość telefonów wyposażonych w aparat fotograficzny umożliwia korzystanie z oznaczeń QR Code. Część z nich jest w standardzie wyposażona w czytniki kodów. W pozostałych przypadkach aplikację skanującą kody QR Code można pobrać ze sklepów internetowych, np. Android Market. Po zeskanowaniu kodu aplikacja umożliwi otwarcie strony w telefonie. Aby to było możliwe, telefon musi być połączony z Internetem.

Oczywiście możecie też wejść do Android Marketu bezpośrednio z Waszych telefonów i pobrać aplikację wpisując w wyszukiwarkę korkosfera.pl mobile.


Podobne wpisy

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?