facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

03.01.2012

Konkurs Mobility Trends – głosujemy na NaviExpert!

Gala Mobility Trends

Na stronie mobilytytrends.pl odbywa się plebiscyt na najlepszą aplikację nawigacyjną i aplikację roku 2011. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie i glosowania na NaviExpert!

By zagłosować należy przejść na stronę http://www.mobilitytrends.pl/ankieta-2 oraz podać swoje typy dotyczące m.in. telefonu, laptopa, firm telekomunikacyjnych oraz nawigacji roku 2011.

NaviExpert nominowany jest w dwóch kategoriach: aplikacja nawigacyjna roku oraz aplikacja roku. W obu kategoriach mamy bardzo zasłużonych konkurentów, wierzymy jednak, że dzięki Waszym głosom wynik głosowania okaże się dla nas wszystkich bardzo pomyślny!

Konkurs Mobility Trends, Nawigacja roku 2011
Konkurs Mobility Trends, Nawigacja roku 2011

O nagrodzie „Złoty Bell”

Organizatorem konkursu i Gali Mobility Trends jest wydawca wiodącego magazynu mobilnych technologii „Mobility”. Produktom i usługom, któe zdobędą największą ilość głosów w swoich kategroiach zostanie wręczona nagroda „Złoty BELL” za najlepsze produkty i usługi. Nagroda jest przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych. Nagrody otrzymają także osoby związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnych technologii. Celem organizatorów jest stworzenie rozpoznawalnych, prestiżowych nagród, które dla firm będą wyznacznikiem najwyższej jakości produktów oraz usług.


Podobne wpisy

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...