Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.10.2015

Jesienna obniżka rocznych abonamentów NaviExpert!

Jesienna promocja NaviExpert

Na jesienne wyjazdy przygotowaliśmy specjalną ofertę. Teraz kupisz roczny abonament NaviExpert Polska o wiele taniej, a przy zakupie otrzymasz także dodatkowy 30-dniowy dostęp do NaviExpert dla bliskiej Ci osoby.

Wyruszasz w dłuższą podróż? Lepiej zawczasu się przygotować i zabrać ze sobą nawigację, która nie tylko doprowadzi Cię do celu, ale po drodze skutecznie ominie korki i remonty, czy przypomni by zdjąć nogę z gazu przed fotoradarem lub kontrolą. A do tego poprowadzi Cię uwzględniając najnowsze inwestycje drogowe dzięki mapom aktualizowanym online.

Dla użytkowników systemów Android, iOS oraz Windows Phone przygotowaliśmy promocję, dzięki której kupisz abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy taniej, a dodatkowo do zakupu otrzymasz 30-dniowy dostęp do NaviExpert, który będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie. Wszak wspólnie podróżować jest zawsze raźniej ?

Ile zapłacisz za abonament w promocji?

Android : cena regularna 99 zł, cena promocyjna 69 zł

iOS : cena regularna 27,99 EUR, cena promocyjna 15,99 EUR

Windows Phone : cena regularna 99 zł, cena promocyjna 69 zł

Jak skorzystać z promocji?

Android

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z Google Play wejdź w menu w zakładkę Sklep, a następnie wybierz abonament 1 rok Polska w promocyjnej cenie 69 zł zamiast 99 zł.

2. W ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia Promocji na Twój adres e-mail, którego używasz w aplikacji NaviExpert, prześlemy kod z 30-dniowym dostępem do usługi NaviExpert na telefon z systemem Android, który możesz podarować dowolnej osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert. Kod ważny jest przez 3 miesiące.

3. Aby zrealizować kod, należy pobrać aplikację z Google Play , a następnie w Menu w zakładce Moje konto -> Wprowadź kod promocyjny, wpisać otrzymany kod.

Regulamin promocji dla systemu Android

iOS

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z App Store wejdź w menu Narzędzia -> Usługi, a następnie wybierz abonament Nawigacja 1 rok (PL) w promocyjnej cenie 15,99 EUR zamiast 27,99 EUR.

2. Aby podarować 30-dniowy dostęp do usługi NaviExpert osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert na telefonie z systemem iOS, napisz do nas na adres promocja@naviexpert.pl z adresu e-mail zarejestrowanego w aplikacji NaviExpert, w treści podając adres e-mail do którego przydzielimy usługę. Ważne! Aby wybrana przez Ciebie osoba mogła uzyskać 30-dniowy dostęp, musi najpierw zainstalować aplikację NaviExpert z App Store oraz wpisać swój adres mailowy do aplikacji. Można go podejrzeć w menu: Narzędzia -> Moje dane -> Zmień e-mail. W momencie przydzielania przez nas 30-dniowego dostępu, adres e-mail musi być już w aplikacji. Na Wasze maile czekamy do 3 listopada 2015, po tym czasie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

3. 30-dniowy dostęp do NaviExpert zostanie przydzielony do 6 listopada 2015 do wszystkich prawidłowo zgłoszonych adresów e-mailowych.

Regulamin promocji dla systemu iOS

Windows Phone (od wersji 8)

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z Windows Phone Store wejdź w menu Ustawienia, a następnie przejdź do Moje dane i spisz swój identyfikator NaviExpert. Będzie on potrzebny do zakupu abonamentu NaviExpert Polska 12 miesięcy w promocyjnej cenie 69 zł zamiast 99 zł, dostępnego na stronie www.naviexpert.pl/windowsphone .

2. Dodatkowy 30-dniowy kod do usługi NaviExpert na telefon z systemem Windows Phone zostanie wysłany w ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia Promocji na Twój adres e-mail, którego używasz w aplikacji. Możesz go podarować dowolnej osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert. Kod ważny jest przez 3 miesiące.

3. Aby zrealizować kod, należy pobrać aplikację z Windows Phone Store, a następnie w menu Ustawienia -> Moje usługi -> Kody, wpisać otrzymany kod.

Regulamin promocji dla systemu Windows Phone

Promocja trwa od 28.10.2015 od godz. 10.00 do 02.11.2015 do godz. 23.59.


Może zainteresuje Cię też

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...