facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.11.2020

Jaka nawigacja najlepsza? Dziennikarze Auto Moto sprawdzili!

Jeśli zastanawiasz się, którą nawigację GPS na Androida lub iOSa wybrać, mamy odpowiedź!

Za nami kolejny, wielki test nawigacji samochodowych organizowany przez dziennikarzy Auto Moto w pierwszych dniach września, na terenie Warszawy i okolic. Choć rok 2020 mija pod znakiem pandemii, natężenie ruchu po wakacjach znacznie wzrosło. To znakomity czas, by zweryfikować przydatność najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych!

Jak przebiegało porównanie nawigacji?

Dziennikarze analizowali działanie 6 aplikacji nawigacyjnych: AutoMapy, Yanosika, Google Maps, HERE WeGo, Waze i NaviExpert. Podczas testu wzięto pod uwagę następujące czynniki:

  • czas przejazdu (a więc i informacje o tym, jak nawigacja omija korki)
  • ostrzeżenia o kontrolach drogowych
  • informacje o limitach prędkości

Przez zakorkowaną Warszawę – test nawigacji 2020

Tegoroczna trasa rozpoczynała się na południowych obrzeżach Warszawy, na ulicy Puławskiej, a jej końcowym etapem był Stadion Narodowy. Tak wybrana droga uwzględniała przejazd na drugą stronę Wisły, czyli przez najbardziej zakorkowane mosty. Było intensywnie! W drugiej części dziennikarze przemierzali okoliczne miejscowości i skupiali się na dokładności ostrzeżeń o kontroli prędkości i częstotliwości pojawiających się fałszywych alarmów związanych z mobilnymi kontrolami.

Jaka nawigacja najlepsza?

Podobnie jak w zeszłych latach, również w tym roku NaviExpert wygrał test, deklasując rywali w zakresie systemu ostrzegania o korkach drogowych oraz limitach prędkości.

W podsumowaniu testu czytamy: Jedna z najlepszych aplikacji, które pomagają kierowy przedrzeć się przez zakorkowane miast. Jeśli dodać do tego wyśmienity system ostrzegania o kontrolach prędkości i niemal wzorowe dane o limitach prędkości na drogach w Polsce, możemy powiedzieć, że jest to świetna aplikacja dla każdego kierowcy, która nie zawiedzie.

Kolejny test zdany! To dla nas ogromna radość, bo codziennie ulepszamy aplikację NaviExpert tak, by była niezastąpionym towarzyszem każdej podróży. Wyruszycie w nią razem z nami?


Podobne wpisy

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...