Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.11.2020

Jaka nawigacja najlepsza? Dziennikarze Auto Moto sprawdzili!

Jeśli zastanawiasz się, którą nawigację GPS na Androida lub iOSa wybrać, mamy odpowiedź!

Za nami kolejny, wielki test nawigacji samochodowych organizowany przez dziennikarzy Auto Moto w pierwszych dniach września, na terenie Warszawy i okolic. Choć rok 2020 mija pod znakiem pandemii, natężenie ruchu po wakacjach znacznie wzrosło. To znakomity czas, by zweryfikować przydatność najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych!

Jak przebiegało porównanie nawigacji?

Dziennikarze analizowali działanie 6 aplikacji nawigacyjnych: AutoMapy, Yanosika, Google Maps, HERE WeGo, Waze i NaviExpert. Podczas testu wzięto pod uwagę następujące czynniki:

  • czas przejazdu (a więc i informacje o tym, jak nawigacja omija korki)
  • ostrzeżenia o kontrolach drogowych
  • informacje o limitach prędkości

Przez zakorkowaną Warszawę – test nawigacji 2020

Tegoroczna trasa rozpoczynała się na południowych obrzeżach Warszawy, na ulicy Puławskiej, a jej końcowym etapem był Stadion Narodowy. Tak wybrana droga uwzględniała przejazd na drugą stronę Wisły, czyli przez najbardziej zakorkowane mosty. Było intensywnie! W drugiej części dziennikarze przemierzali okoliczne miejscowości i skupiali się na dokładności ostrzeżeń o kontroli prędkości i częstotliwości pojawiających się fałszywych alarmów związanych z mobilnymi kontrolami.

Jaka nawigacja najlepsza?

Podobnie jak w zeszłych latach, również w tym roku NaviExpert wygrał test, deklasując rywali w zakresie systemu ostrzegania o korkach drogowych oraz limitach prędkości.

W podsumowaniu testu czytamy: Jedna z najlepszych aplikacji, które pomagają kierowy przedrzeć się przez zakorkowane miast. Jeśli dodać do tego wyśmienity system ostrzegania o kontrolach prędkości i niemal wzorowe dane o limitach prędkości na drogach w Polsce, możemy powiedzieć, że jest to świetna aplikacja dla każdego kierowcy, która nie zawiedzie.

Kolejny test zdany! To dla nas ogromna radość, bo codziennie ulepszamy aplikację NaviExpert tak, by była niezastąpionym towarzyszem każdej podróży. Wyruszycie w nią razem z nami?

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...

14.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...