Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

13.01.2023

Ferie z NaviExpert — 20% taniej!

Połowa stycznia za pasem, a to może oznaczać tylko jedno… ferie zimowe! Co prawda nie możemy Wam zagwarantować wymarzonej pogody, ale możemy zadbać o to, abyście dotarli na miejsce bezpiecznie, bez mandatów, najnowszymi odcinkami dróg. Teraz 20% taniej.

Z okazji zbliżających się zimowych wyjazdów przygotowaliśmy dla Was promocję. Abonamenty roczne NaviExpert Polska oraz NaviExpert Polska i Europa, w dniach  13 – 27.01.2023 kupicie z 20% rabatem! Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Ferie 2023. Nie daj się zaskoczyć! 

Jako że pewnie część z Was wypady w góry zalicza nie częściej, niż raz w roku, przygotowaliśmy małą ściągę tego, czego możecie spodziewać się na popularnych w tym sezonie trasach.

Jedziesz w Bieszczady?

Urlopowiczów jadących z Warszawy w Bieszczady powinny ucieszyć ubiegłoroczne otwarcia na drodze ekspresowej S19, w tym:  20 km odcinka Kraśnik-Niedrzwica Duża oraz 8,2 km Zdziary-Rudnik nad Sanem. Mniej optymistycznym akcentem będą wysoce prawdopodobne minimum 2 kontrole drogowe na trasie.

Jedziesz w Tatry?

Z kolei preferujący wypoczynek w Tatrach mogą już podróżować otwartym na popularnej Zakopiance tunelem S7 Lubień – Naprawa. Bez względu jednak na to, jaką trasę wybiorą, muszą liczyć się z min. 4 kontrolami drogowymi, 5 fotoradarami (Michałowice, Libertów, Mogilany, Jawornik, Nowy Targ), odcinkowym pomiarem prędkości (nowy tunel na Zakopiance) oraz kamerą na światłach (Mroków).

Sporym udogodnieniem dla kierowców mających na swojej trasie woj. łódzkie, jest usunięcie przekładek na całej remontowanej autostradzie A1 Tuszyn – Częstochowa. Na 4 z 5 remontowanych odcinków prace zostały już zakończone. Ostatni- Piotrków Trybunalski Południe –  Kamieńsk, choć można napotkać tam jeszcze na prace i ograniczenia prędkości do 100 km/h, tak ruch odbywa się już oddzielnymi jezdniami. 

Z ukończonych i uciążliwych dla kierowców w 2022 prac na północy kraju, warto wspomnieć o węźle Szczecin Kijewo (A6 i DK10). Obecnie nie ma już żadnych utrudnień. A także o drodze ekspresowej S5, odcinek Świecie – Bydgoszcz, z którego zdjęto już wszelkie ograniczenia prędkości związane z pracami wykończeniowymi i można poruszać się z pełną prędkością 120 km/h.

Szerokiej drogi!


Aby dokonać zakupu abonamentu w promocyjnej cenie, w nawigacji pobranej z Google Play lub App Store wybierz: menu > Sklep.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...