Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.12.2017

5 powodów dla których Ostatni Jedi używałby NaviExpert

Nie tylko ze względu na ekran HUD…

Już dziś wchodzi do kin nowa część Star Wars: Ostatni Jedi. Fani w całej Polsce czekali na ten moment z zapartym tchem. Specjalnie dla nich i dla Was przygotowaliśmy listę 5 powodów dla których tytułowy Ostatni Jedi używałby NaviExperta.

1. Szanujący się wojownik Jedi nigdy nie każe na siebie czekać. Jest zawsze na czas. Do perfekcji opanował sztukę pojawiania się we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Jego tajemnicą perfekcyjnego timingu może być nawigacja NaviExpert, która po prostu omija wszelkie korki czy przeszkody na drodze.

2. Osłony niewidoczności i latanie statkami kosmicznymi przy powierzchni ziemi, żeby nie być wyczuwalnym przez radary wroga. Tak, też to znamy. NaviExpert informuje z wyprzedzeniem o radarach i kontrolach. Ten punkt bardzo spodobałby się każdemu wojownikowi Jedi.

3. „Niech moc będzie z Tobą!”. To powiedzenie używane jest przy pożegnaniu przed daleką podróżą wojownika Jedi. W NaviExpert moglibyśmy używać zwrotu „Niech najlepsze drogi będą z Tobą!” W końcu warto mieć zawsze przy sobie aktualne mapy uwzględniające nowe odcinki dróg i bieżące remonty, a my aktualizujemy je CODZIENNIE. Dzieje się tak, ponieważ nasz Dział Map każdego dnia dba o to, aby każdy użytkownik wiedział o nowych, lepszych trasach i dotarł do celu jak najszybciej.

4. Wojownicy Jedi oprócz charakterystycznych szat w beżowym kolorze i miecza świetlnego posiadają również ogromne statki kosmiczne. Znalezienia miejsca na ich zaparkowanie na pewno przysparza im niemałych kłopotów. Lekarstwem może okazać się NaviExpert, który rozpieszcza swoich użytkowników podpowiadając, gdzie znajdą najbliższy parking przy celu podróży.

5. Hologramy i wiadomości wyświetlane przez roboty towarzyszą wojownikom Jedi na co dzień. Nic dziwnego, w końcu żyją w odległej galaktyce. NaviExpert dzięki ekranowi HUD może konkurować z technologiami odległej galaktyki i sprawić, że Jedi poczuje się jak… pilot odrzutowca!

Jak widzisz wojownik Jedi mógłby spokojne korzystać z naszej nawigacji. A jeśli Ty chcesz wypróbować NaviExpert, wystarczy pobrać aplikację z Google Play, App Store, sklepu Microsoft lub getne.pl i przez 7 dni darmowego okresu próbnego sprawdzić na własnej skórze, jak sprawuje się nawigacja, z której skorzystałby nawet Ostatni Jedi.
Niech najlepsze drogi będą z Tobą!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...

14.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...