facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.12.2017

5 powodów dla których Ostatni Jedi używałby NaviExpert

Nie tylko ze względu na ekran HUD…

 

jedi_878

 

Już dziś wchodzi do kin nowa część Star Wars: Ostatni Jedi. Fani w całej Polsce czekali na ten moment z zapartym tchem. Specjalnie dla nich i dla Was przygotowaliśmy listę 5 powodów dla których tytułowy Ostatni Jedi używałby NaviExperta.

 

1. Szanujący się wojownik Jedi nigdy nie każe na siebie czekać. Jest zawsze na czas. Do perfekcji opanował sztukę pojawiania się we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Jego tajemnicą perfekcyjnego timingu może być nawigacja NaviExpert, która po prostu omija wszelkie korki czy przeszkody na drodze.

 
2. Osłony niewidoczności i latanie statkami kosmicznymi przy powierzchni ziemi, żeby nie być wyczuwalnym przez radary wroga. Tak, też to znamy. NaviExpert informuje z wyprzedzeniem o radarach i kontrolach. Ten punkt bardzo spodobałby się każdemu wojownikowi Jedi.

 
3. „Niech moc będzie z Tobą!”. To powiedzenie używane jest przy pożegnaniu przed daleką podróżą wojownika Jedi. W NaviExpert moglibyśmy używać zwrotu „Niech najlepsze drogi będą z Tobą!” W końcu warto mieć zawsze przy sobie aktualne mapy uwzględniające nowe odcinki dróg i bieżące remonty, a my aktualizujemy je CODZIENNIE. Dzieje się tak, ponieważ nasz Dział Map każdego dnia dba o to, aby każdy użytkownik wiedział o nowych, lepszych trasach i dotarł do celu jak najszybciej.

 
4. Wojownicy Jedi oprócz charakterystycznych szat w beżowym kolorze i miecza świetlnego posiadają również ogromne statki kosmiczne. Znalezienia miejsca na ich zaparkowanie na pewno przysparza im niemałych kłopotów. Lekarstwem może okazać się NaviExpert, który rozpieszcza swoich użytkowników podpowiadając, gdzie znajdą najbliższy parking przy celu podróży.

 

5. Hologramy i wiadomości wyświetlane przez roboty towarzyszą wojownikom Jedi na co dzień. Nic dziwnego, w końcu żyją w odległej galaktyce. NaviExpert dzięki ekranowi HUD może konkurować z technologiami odległej galaktyki i sprawić, że Jedi poczuje się jak… pilot odrzutowca!

 

 

Jak widzisz wojownik Jedi mógłby spokojne korzystać z naszej nawigacji. A jeśli Ty chcesz wypróbować NaviExpert, wystarczy pobrać aplikację z Google Play, App Store, sklepu Microsoft lub getne.pl i przez 7 dni darmowego okresu próbnego sprawdzić na własnej skórze, jak sprawuje się nawigacja, z której skorzystałby nawet Ostatni Jedi.
Niech najlepsze drogi będą z Tobą!

 


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...