facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

06.05.2016

Z NaviExpert zapłacisz za parkowanie już w 45 miastach!

Płatności mobilne SkyCash

Znana i lubiana przez naszych użytkowników opcja mobilnych płatności za parkingi z NaviExpert i SkyCash, jest już dostępna w nawigacji od ponad półtora roku. Przedstawiamy listę kolejnych miast, w których z powodzeniem z niej skorzystasz.

Funkcja płatności mobilnych za miejsca parkingowe, która swoim zasięgiem systematycznie obejmuje kolejne polskie miasta, pozwala zapomnieć o konieczności odliczania drobnych, szukania parkomatu czy wracania do auta, w celu umieszczenia za szybą biletu parkingowego. W każdej chwili możesz tego dokonać za pomocą smartfona w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. NaviExpert automatycznie wykryje czy cel podróży znajduje się w strefie płatnego parkowania i po zakończeniu nawigacji zapyta czy chcesz opłacić postój poprzez aplikację SkyCash, jeszcze przed opuszczeniem samochodu. By skorzystać z tych udogodnień wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie SkyCash i doładujesz konto.

Uzupełnienie środków na koncie

Aplikacja SkyCash daje możliwość płatności jedną z trzech metod: za wybraną kwotę, na określony czas, z możliwością jego przedłużenia jeśli np. spotkanie się przeciągnie, lub w systemie Start – Stop, umożliwiającym zatrzymanie naliczania opłaty w dowolnie wybranym momencie. System SkyCash działa na zasadzie mobilnej portmonetki. Konto w aplikacji doładujesz poprzez podpięcie do niej karty MasterCard/Visa, skorzystanie z serwisów Dotpay i Przelewy24 lub za pomocą przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy SkyCash, przypisany do indywidualnego konta użytkownika.

Oznacz swoje auto

Korzystając z płatności poprzez SkyCash oznacz swoje auto identyfikatorem w postaci naklejki samoprzylepnej. Otrzymasz ją bez problemu w Strefie Płatnego Parkowania w danym mieście lub kontaktując się bezpośrednio z nami pisząc na adres pomoc@naviexpert.pl – wówczas wyślemy ją do Ciebie listownie. Naklejkę umieść w prawym, dolnym rogu przedniej szyby pojazdu. Nie posiadasz identyfikatora? Wystarczy zwykła kartka, na której napiszesz MOBIPARKING i położysz ją w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.

Poniżej prezentujemy aktualną listę miast, w których zaparkujecie z NaviExpertem bez wysiadania z samochodu:

Andrychów, Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grudziądz, Hel, Kołobrzeg, Konin, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Mława, Namysłowie, Nysa, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Rzeszów, Sandomierz, Siedlce, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wolsztyn, Wrocław i Zgorzelec.

Więcej informacji dotyczących płatności SkyCash i NaviExpert znajdziesz tutaj .

Przypomnijmy, że od wersji 10, NaviExpert jeszcze przed rozpoczęciem podróży udzieli Tobie informacji o odległości do najbliższego parkingu od wybranego miejsca docelowego, koszcie postoju oraz typie miejsca parkingowego, a zbliżając się do celu i wybierając opcję „Znajdź parking” – aplikacja sama zaproponuje najbliższe dostępne miejsce parkingowe. Czego chcieć więcej? ?


Podobne wpisy

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

26.06.2020 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Planujesz urlop? Tam na pewno...

11.06.2020 | Aktualności drogowe

Polacy wrócili do weekendowych podróży!

08.06.2020 | Nawigacja NaviExpert

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert