Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.04.2022

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert na Android Auto! [AKTUALIZACJA 23.06.2022]

AKTUALIZACJA 23.06.2022

Dziękujemy Wam za tłumne dołączenie do testów. Ze względu na fakt, że liczba miejsc w grupie testów alfa została wyczerpana, wstrzymujemy dalszą możliwość dołączania do testów. Niemniej jednak, nic straconego! Już na początku wakacji planujemy udostępnić wersję beta w Sklepie Play. Trzymajcie rękę na pulsie!

__________________

Dołącz do naszych testów alfa NaviExperta na Android Auto! To właśnie dzięki Alfa Testerom możemy upewnić się czy aplikacja działa stabilnie i wyeliminować jak największą liczbę błędów. To także Wy, Alfa Testerzy, wskazujecie nam kierunek rozwoju. 

Jak dołączyć do testów?

Kliknij TUTAJ, aby zgłosić się do testów.

WAŻNE – przy podawaniu adresu mailowego należy podać taki, na którym jesteś zalogowany(-a) w Sklepie Play na telefonie, na którym będziesz testować NaviExperta. W samym NaviExpercie można logować się na inny mail.

Kolejne kroki – mail od Firebase

Po zapisaniu się do testów przez powyższy link otrzymasz na swój adres mailowy zaproszenie do testów, nadawcą którego będzie Firebase. Jest to platforma umożliwiająca szybkie testowanie aplikacji niepublikowanych jeszcze w Sklepie.

Po otrzymaniu maila od Firebase dołącz do testów i podążaj za instrukcjami:

Krok 1

Po kliknięciu „Get started” zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody – uczulamy na tym etapie, jeżeli korzystasz z trybu nocnego Androida – checkbox może być niewidoczny, będzie po lewej stronie od treści „Wyrażam zgodę…”; wybierz właściwe konto Google i zaakceptuj zaproszenie. Polecamy też pobrać aplikację App Tester od Firebase – ułatwi ona pobieranie kolejnych aktualizacji.

Krok 2

Po kliknięciu „Rozpocznij” zostaniesz poproszony o zmianę pewnych ustawień w Sklepie Google Play:

Otwórz Sklep Play → Wejdź do ustawień Sklepu Play (Twoje zdjęcie w prawym górnym rogu → Ustawienia) → Informacje → Wersja Sklepu Play → kliknij w nią 7 razy, aż pojawi się informacja, że jesteś deweloperem → przejdź do sekcji “Ogólne” → zaznacz “Wewnętrzne udostępnianie aplikacji”.

Krok 3

Powróć do widoku Firebase i wybierz “Gotowe” – zostaniesz przekierowany do Sklepu Play, gdzie pojawi się opcja instalacji nowej wersji NaviExpert Beta.

Czego możesz się spodziewać w wersji?

  • aplikacja zainstaluje się jako odrębna wersja „NaviExpert Beta” z podpisem (aabeta) NaviExpert,
  • nie działa logowanie przez Facebook i Google – konieczne jest zarejestrowanie przez e-mail. Jeżeli korzystałeś wcześniej z NaviExperta możesz zalogować się na ten sam adres mailowy.

Dostępne funkcje:

  • widok często używanych,
  • wyszukiwarka oraz asystent głosowy,
  • widok nawigacji z informacjami o czasie dojazdu, dystansie, manewrach, asystent pasa ruchu, opcja podglądu trasy,
  • opcja sterowania dźwiękiem w trybie nawigacji,
  • wsparcie dla trybu automatycznego/dzień/noc Android Auto.

Działanie aplikacji

  • wersja może działać niestabilnie – problemy i błędy poprawiamy na bieżąco i o zmianach informujemy w release note’ach podawanych w wiadomościach o dostępnej aktualizacji które będą wysyłane przez Firebase na wskazany przez Ciebie wcześniej adres mailowy,
  • gdy połączysz się z Android Auto, w aplikacji mobilnej będzie dostępny ekran na którym znajdziesz przycisk „Wyślij raport błędu”. Jeżeli aplikacja nie będzie działać poprawnie, możesz kliknąć w ten przycisk – niemniej jednak, żebyśmy byli w stanie sprawdzić problem, odezwij się pod adres aatesters@naviexpert.pl z podaniem adresu mailowego, daty i przybliżonej godziny oraz opisem co się działo w aplikacji, żebyśmy mogli poprawnie zinterpretować czego szukać w logach.

Pogadajmy!

Myśląc o miejscu gdzie moglibyście podzielić się swoimi uwagami o wersji alfa, porozmawiać z nami lub innymi testerami, stworzyliśmy nowe forum NaviExpert.

Zapraszamy Was do wątku Testy alfa NaviExpert na Android Auto, gdzie możecie dzielić się wszelkimi uwagami, sugestiami czy wątpliwościami. 

Możecie się także skontaktować z nami pod adresem: aatesters@naviexpert.pl.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...