Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.02.2020

Walentynkowa promocja NaviExpert

Teraz dwa roczne abonamenty NaviExpert kupisz w cenie jednego!

Tylko do 17 lutego do godz. 16:00 w naszym oficjalnym sklepie w serwisie Allegro możesz kupić promocyjne zestawy z dwoma rocznymi abonamentami w cenie jednego.

  • Zestaw 2 za 1 NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 99 zł zamiast 198 złKUP TERAZ
  • Zestaw 2 za 1 NaviExpert Polska i Europa 12 miesięcy w cenie 149 zł zamiast 298 złKUP TERAZ

Zasady promocji:

  1. Na jednym koncie NaviExpert na danym urządzeniu mobilnym możesz aktywować tylko jeden zakupiony abonament. Drugi możesz podarować lub aktywować na koncie bliskiej Ci osoby 🙂
  2. Zakupione kody należy aktywować w aplikacji do 31 marca 2020 roku. Po tym terminie zakupione kody stracą swoją ważność.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przez NaviExpert do serca

Z NaviExpert nie tylko bezpiecznie i na czas dotrzesz do celu podróży. Łatwiej trafisz także do serca bliskiej osoby! Jak to możliwe? Od pełni szczęścia dzielą Cię zaledwie trzy kroki.

Krok 1: Wybierz nieoczywiste miejsce

Święto zakochanych sporej grupie kojarzy się z komercją, tłumem ludzi w restauracjach czy wypełnionymi po brzegi salami kinowych multipleksów. A może warto zaskoczyć swoją drugą połówkę i zorganizować niespodziewany wypad za miasto? Wolny czas spędzony razem to przecież najlepszy prezent!

Dzięki wyszukiwarce POI i kategorii SlowRoad, nasza nawigacja pomoże Ci odkryć wyjątkowe, urokliwe miejscówki z dala od miejskiego gwaru i tłumów turystów. Romantyczny wieczór przy kominku, górska wędrówka czy popołudnie spędzone w kinie rodem z nowojorskich uliczek – wybór należy do Ciebie!

Krok 2: Daj się odnaleźć

W Walentynki nie potrzebujesz stresu czy dodatkowych zmartwień. Jedziesz właśnie na spotkanie z drugą połówką, ale na Twej trasie pojawił się korek? A może już jesteś prawie w tej urokliwej restauracji w centrum miasta, ale szukasz wolnego miejsca do zaparkowania w gąszczu miejskich kamienic?

Nikt nie lubi się spóźniać, a tym bardziej nikt nie lubi czekać na spóźnialskich. A już na pewno nie Twoja druga połowa. Aby uniknąć telefonów z pytaniem „gdzie jesteś?”, zawczasu udostępnij za pomocą NaviExpert swoją lokalizację. Dzięki temu dasz się odnaleźć i oszczędzisz ukochanej osobie niepotrzebnych nerwów.

Krok 3: Kochasz? Powiedz „Zwolnij”

Pośpiech, także w miłości, nie jest wskazany. Ile razy zdarzało się, że Twoja druga połowa dociskała za mocno pedał gazu, by zyskać kilka minut? Jak wiemy, takie zachowanie ma niewiele wspólnego z bezpieczną jazdą.  Jak temu zaradzić? Włączyć nawigację NaviExpert, która umożliwia nagranie własnej wersji komendy „Zwolnij” .

Taki spersonalizowany komunikat wypowiedziany troskliwym głosem i uruchamiający się wraz z przekroczeniem dozwolonej prędkości, z pewnością będzie dobrym lekarstwem na „ciężką nogę”. Zresztą po co szarżować, skoro nawigacja NaviExpert i tak wytyczy optymalną trasę omijającą korki i określi czas dojazdu co do minuty? 😉

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

14.04.2022 | Android

NaviExpert dla getne.pl – ważne...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...

31.03.2022 | Bez kategorii

Która aplikacja najlepiej ostrzega o...

24.03.2022 | Aktualności drogowe

Ceny paliw w Polsce Cię załamują?...

12.03.2022 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...

03.03.2022 | badania NaviExpert

Wyższe mandaty spowolniły kierowców....