Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2011

Test miesięcznika CHIP – nawigacja zawsze pod ręką

Galaxy Tab z NaviExpert

Smartfony to coraz powszechniejszy widok na ulicach polskich miast. Przekłada się to na konkurencję na rynku nawigacji, na którym tradycyjne nawigacje są wypierane przez aplikacje instalowane w telefonach z OS-em i tabletach. Redaktor miesięcznika CHIP przeprowadził test, w którym porównał aplikację NaviExpert z klasyczną nawigacją.

Według autora artykułu aplikacja NaviExpert może skutecznie konkurować z klasycznymi nawigacjami. NaviExpert, choć nierozbudowany graficznie, okazał się w teście wyjątkowo czytelny i funkcjonalny. Dzięki połączeniu z Internetem otrzymamy najbardziej aktualne, jak to tylko możliwe, informacje o remontach, radarach i korkach. Test wykazał także znikomy pobór danych.

Kolejną zaletą aplikacji telefonicznej w porównaniu z klasycznymi nawigacjami jest cena urządzenia. W NaviExpert wystarczy smartfon za złotówkę, który będzie nam służył do dzwonienia, nawigacji i wielu innych rzeczy! Nasuwa się więc pytanie, po co nam dodatkowe urządzenie? Jak zaznacza Maciej Gajewski z miesięcznika CHIP, wiele osób nadal nie jest świadomych „tabletowo-smartfonowej alternatywy” dla tradycyjnej nawigacji, ale to się zmieni. Wtedy, według autora testu, nawigacje GPS podzielą los zwykłych telefonów komórkowych.

Warto zastanowić się nad wnioskami redaktora miesięcznika CHIP, tym bardziej, iż sam o sobie pisze, że zawsze ma rację 🙂 Polecam zapoznać się z artykułem „Żegnamy dedykowane nawigacje GPS”.


Podobne wpisy

21.04.2023 | Co nowego?

NaviExpert 15.0 z ciemnym motywem dostępny...

14.04.2023 | badania NaviExpert

Najbardziej wypadkowe drogi w Polsce....

07.04.2023 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Co o nich wiemy?

12.01.2023 | Bez kategorii

Skok w 2022 rok. Jak zmieniał się NaviExpert?

20.12.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto. Zmian ciąg...

19.12.2022 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...