facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

27.11.2020

Przejdź do Google Play i skorzystaj z promocji na Black Friday!

Tegoroczny Black Friday w NaviExpert wystartował!

Promocja jest już dostępna w NaviExpert na systemie Android, dla aplikacji pobranej ze sklepu Google Play oraz w App Store dla systemu iOS. Aby skorzystać z niej na getne, możesz kupić w naszym oficjalnym sklepie na Allegro, kod na nawigację.

Zachęcamy jednak, byś… nie korzystał z półśrodków i przeniósł się do Google Play, a w zasadzie – dał się przenieść naszym konsultantom. Dlaczego mówimy o półśrodkach? Bo zostając w getne.pl – niestety nie masz i nie będziesz mieć dostępu do najnowszej wersji aplikacji. Ta jest i będzie udostępniana w Google Play. Tak, jak informowaliśmy niedawno, ze względu na coraz mniejszą liczbę użytkowników korzystających z wersji aplikacji getne.pl oraz liczne ograniczenia związane z instalowaniem aplikacji z tzw. “nieznanych źródeł”, podjęliśmy trudną decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwoju aplikacji dla kanału getne.pl.

Jak dać się przenieść? 

  • Pobierz NaviExpert z Google Play 
  • Napisz do nas na adres: obsluga@naviexpert.pl
  • W treści maila podaj ID użytkownika z aplikacji z getne.pl – NaviExpert L (Moje konto > Mój profil) oraz adres e-mail, na jaki zarejestrowałeś się w NaviExpert z Google.

Przeniesiemy wszystkie Twoje usługi wraz z historią tras oraz ulubionymi punktami za Ciebie, a już dziś skorzystaj z 50-procentowego rabatu

Pamiętaj, promocja trwa tylko w dniu 27 listopada, dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać – nie czekaj na potwierdzenie przeniesienia Twojego konta przez nasze Biuro Obsługi Klienta. Ze względu na dużą ilość zapytań – wiadomość od BOK o przeniesieniu usług możesz otrzymać tuż po zakończeniu promocji. Nie martw się. Kupiony przez Ciebie abonament w Google Play będzie czekał na aktywację na nowym koncie. Do czasu przeniesienia usługi z getne przez BOK będziesz mógł korzystać z dotychczasowych usług i ulubionych punktów na starym koncie.

Dlaczego warto się przenieść?

1. Dostęp do najnowszej i stale rozwijanej wersji aplikacji

Nie zostawaj w tyle! Bądź na bieżąco z nowościami w NaviExpert oraz korzystaj z wszystkich funkcji, jakie daje aplikacja na systemie Android. To właśnie w wersji ze sklepu Google Play korzystasz z najnowszej dostępnej wersji aplikacji.

2. Wyjątkowa promocja – jedna z wielu!

Skorzystaj z promocji na Black Friday i kup roczny abonament NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa z aż 50-procentowym rabatem! Promocja potrwa tylko 24h, tylko 27 listopada, do godz. 23.59. To tylko jeden z kilku „benefitów” finansowych, które czekają na Ciebie w NaviExpert z Google Play.

3. Nowe formy płatności

Kupuj jak chcesz! Teraz, poza standardowymi metodami płatności dostępnymi w Google Play, za abonament zapłacisz także:

  • BLIK-iem – wpisując kod BLIK z aplikacji banku i potwierdzając transakcję PIN-em,
  • przelewem bankowym – mając do wyboru 17 najpopularniejszych banków,
  • kartą płatniczą – uzupełniając wymagane informacje dotyczące karty VISA lub MasterCard.

4. Faktura VAT na życzenie

Nabyłeś abonament nawigacyjny i chcesz otrzymać fakturę za zakup? Żaden problem! Kliknij w adres: obsluga@naviexpert.pl, który otrzymasz od nas w mailu potwierdzającym zakup, dokonany jedną z nowych form płatności.  Następnie uzupełnij dane, które mają znaleźć się na fakturze i…gotowe! W ciągu 24h, drogą elektroniczną, otrzymasz od nas pożądany dokument 😊

5. Wygodna identyfikacja konta

Ile razy szukałeś w pośpiechu swojego ID, aby zalogować się do konta lub podczas kontaktu z naszym Biurem Obsługi? Zapomnij o tych danych. Od teraz będziesz mógł wykorzystać swój adres e-mail i ustawić własne hasło lub wygodnie zalogować się przez konto Google, lub Facebook.

Do zobaczenia w Google Play!


Podobne wpisy

25.03.2021 | Nawigacja NaviExpert

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...

11.01.2021 | Konkursy

Wyniki konkursu „Urodzinowa fotoksiążka...

18.12.2020 | Konkursy

Wygraj szkolenie na torze i bony na paliwo

03.11.2020 | Bez kategorii

Przejdź do Google Play i świętuj z...

02.11.2020 | Co nowego?

Szybciej i prościej, czyli nowy widok...