facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.11.2013

Podsumowanie drugiej edycji „Przedłuż sobie!”

Przedłuż sobie - druga edycja

Druga edycja „Przedłuż sobie!” za nami. Poznaliśmy już zwycięzców, pora więc na krótkie podsumowanie. Jesteście ciekawi ile łącznie przejechaliście kilometrów w trakcie trwania drugiej edycji? A może zastanawiacie się, o ile godzin przedłużyliśmy wszystkie abonamenty biorące udział w programie? Jeśli tak, zapraszamy do dalszej lektury.

Druga edycja konkursu „Przedłuż sobie!” trwała od 11 października do 15 listopada. Przez ponad miesiąc walczyliście o smartfona ZTE Grand X In i inne atrakcyjne nagrody. Jak się okazało, w tej edycji poprzeczka została postawiona wysoko, bowiem zwycięzca jeździł z NaviExpertem przez 148 h 55 min, pokonując w tym czasie 7248 km – taki wynik robi wrażenie.

Wrażenie robi także Wasze zainteresowanie i aktywny udział w programie. W porównaniu do pierwszej edycji pokonaliście 768 010 km więcej, a łączny czas Waszej jazdy z NaviExpertem w tym czasie był dłuższy o 13 071 godzin. Komentarz nasuwa nam się tylko jeden – wow, dzięki! Zobaczcie sami, jak prezentują się statystyki z drugiej edycji „Przedłuż sobie!”.

Podsumowanie akcji „Przedłuż sobie!”
Podsumowanie akcji „Przedłuż sobie!”

Przypominamy jednocześnie, że choć konkurs się zakończył, a nagrody już dotarły lub lada moment dotrą do zwycięzców, cały czas możecie przedłużać sobie Wasze abonamenty! Wystarczy, że spełnicie warunki wzięcia udziału w programie, a każda przejechana godzina z NaviExpertem będzie wracać do Was w postaci dwóch dodatkowych w pakiecie NaviExpert Extra.


Podobne wpisy

31.12.2021 | Nawigacja NaviExpert

Tzw. Ustawa mandatowa – co się zmieni...

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...