NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

26.11.2013

Podsumowanie drugiej edycji „Przedłuż sobie!”

Przedłuż sobie - druga edycja

Druga edycja „Przedłuż sobie!” za nami. Poznaliśmy już zwycięzców, pora więc na krótkie podsumowanie. Jesteście ciekawi ile łącznie przejechaliście kilometrów w trakcie trwania drugiej edycji? A może zastanawiacie się, o ile godzin przedłużyliśmy wszystkie abonamenty biorące udział w programie? Jeśli tak, zapraszamy do dalszej lektury.

Druga edycja konkursu „Przedłuż sobie!” trwała od 11 października do 15 listopada. Przez ponad miesiąc walczyliście o smartfona ZTE Grand X In i inne atrakcyjne nagrody. Jak się okazało, w tej edycji poprzeczka została postawiona wysoko, bowiem zwycięzca jeździł z NaviExpertem przez 148 h 55 min, pokonując w tym czasie 7248 km – taki wynik robi wrażenie.

Wrażenie robi także Wasze zainteresowanie i aktywny udział w programie. W porównaniu do pierwszej edycji pokonaliście 768 010 km więcej, a łączny czas Waszej jazdy z NaviExpertem w tym czasie był dłuższy o 13 071 godzin. Komentarz nasuwa nam się tylko jeden – wow, dzięki! Zobaczcie sami, jak prezentują się statystyki z drugiej edycji „Przedłuż sobie!”.

Podsumowanie akcji „Przedłuż sobie!”
Podsumowanie akcji „Przedłuż sobie!”

Przypominamy jednocześnie, że choć konkurs się zakończył, a nagrody już dotarły lub lada moment dotrą do zwycięzców, cały czas możecie przedłużać sobie Wasze abonamenty! Wystarczy, że spełnicie warunki wzięcia udziału w programie, a każda przejechana godzina z NaviExpertem będzie wracać do Was w postaci dwóch dodatkowych w pakiecie NaviExpert Extra.


Podobne wpisy

18.06.2019 | badania NaviExpert

Wybierasz się na długi weekend czerwcowy?...

30.04.2019 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Majówka bez niespodzianek na...

29.04.2019 | Co nowego?

Nawigacja NaviExpert dostępna w CarPlay

26.04.2019 | Nawigacja NaviExpert

NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji...

19.03.2019 | Android

NaviExpert z funkcją udostępniania...

07.03.2019 | Co nowego?

Nowa aplikacja do dzielenia się lokalizacją...