Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.10.2013

Startujemy z drugą edycją „Przedłuż sobie!”

Przedłuż sobie - druga edycja

Wracamy z naszym konkursem „Przedłuż sobie!”. Tym razem do programu zapraszamy nie tylko użytkowników systemu Android, ale także iOS oraz Windows Phone. Dla najbardziej aktywnych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

 

 

 

Zasady konkursu nie zmieniają się – każdy, kto zarejestruje się w programie „Przedłuż sobie!”, za każdą wyjeżdżoną pełną godzinę otrzyma dwie dodatkowe godziny gratis sumujące się w abonamencie NaviExpert Extra.

 

To jednak nie wszystko. Dla najbardziej aktywnych użytkowników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody w postaci smartfona ZTE Grand X In, lodówek turystycznych, alkomatów, rejestratorów samochodowych oraz rolet samochodowych i kubków termicznych z logo NaviExpert.

 

Co tydzień przez najbliższy miesiąc będziemy publikować rankingi 100 najbardziej aktywnych użytkowników. Już teraz możecie przesłać nam swój nick na przedluzsobie@naviexpert.pl z adresu e-mail użytego podczas rejestracji w programie.

 

Sprawdźcie warunki przystąpienia do konkursu oraz zapoznajcie się z FAQ na oficjalnej stronie programu „Przedłuż sobie!”.

 

W poprzedniej edycji zrobiliście tyle kilometrów, ile potrzeba by trzy razy polecieć na Księżyc, a zwycięzca przejechał z NaviExpertem równo 103 godziny. Czy w tej uda Wam się pobić ten wynik? Okaże się za miesiąc, kiedy poznamy zwycięzców drugiej edycji „Przedłuż sobie!”. Tymczasem…

 

Szerokiej drogi!

 


Podobne wpisy

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...

07.06.2023 | Nawigacja NaviExpert

Najpiękniejsze drogi w Polsce. Wyrusz...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka