facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.10.2012

Ostatnie dni promocji NaviExpert z mapami Polski i Europy

Tylko do 8 października dwuletni abonament NaviPlan Polska i Europa można kupić w promocyjnej cenie 149 zł.

Licencja na Polskę i Europę od NaviExpert umożliwia podróżowanie po Polsce i 31 innych krajach europejskich. Regularna cena abonamentu na 24 miesiące to 199 zł. Decydując się na jego zakup do poniedziałku można więc zaoszczędzić 50 zł.

NaviExpert jest nawigacją online, co znaczy, że do jej działania jest potrzebne połączenie z Internetem. Koszty korzystania z niej są jednak niewielkie – także dzięki unijnym zmianom dot. usług w roamingu, które zostały wprowadzone od 1 lipca.

Aby dodatkowo zminimalizować ilość zużywanych przez NaviExpert danych warto po przekroczeniu granicy :

  • wyłączyć auto wysyłanie punktów użytkownika na serwer
  • wyłączyć opcję udziału w społeczności Community Traffic online
  • wyłączyć automatyczną aktualizację.

Transfer danych można dodatkowo zmniejszyć dzięki odznaczeniu opcji automatycznego przeliczania trasy w menu: Narzędzia → Ustawienia → Ustawienia trasy. W przypadku zjechania z trasy system nie będzie przeliczał jej automatycznie, czyli nie będzie każdorazowo pobierał danych. Jeśli przy takich ustawieniach zjedziemy z trasy, możemy w każdym dowolnym momencie na nią wrócić – bez konieczności dodatkowego przeliczania. Jeżeli jednak nie mamy możliwości powrotu na tę samą trasę i chcemy wytyczyć nową, wówczas należy wybrać w menu opcję jednorazowego przeliczania trasy.

Ponadto warto układać trasy korzystając z dostępnych punktów WiFi. Podczas nawigowania poza granicami kraju NaviExpert nie pobiera dodatkowych danych. Trasa wraz z potrzebnym otoczeniem pobierana jest w całości podczas jej układania.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez stronę.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...