Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

20.01.2022

Noga z gazu! Bezpieczne podróże bez mandatów z NaviExpert 30% taniej

Wyższe mandaty za przekroczenia prędkości stały się rzeczywistością. Podróż na ferie zimowe może teraz kosztować znacznie więcej tych kierowców, którzy przegapią obowiązujące ograniczenie prędkości. Alternatywą są podróże z NaviExpert. Aplikacja na bieżąco informuje o ograniczeniach prędkości, przypomina o zdjęciu nogi z gazu i ostrzega o kontrolach oraz fotoradarach. Do końca stycznia roczne abonamenty kupicie taniej. 

Zmiany przepisów oraz ferie zimowe, to dobry moment na promocję w NaviExpert, dlatego teraz, w przeciwieństwie do galopującej inflacji – obniżamy ceny na abonamenty roczne o 30% 😊 W efekcie roczne licencje na Polskę kupicie teraz za 69 zł, na Europę za 99 zł.

2022 – rok kosztownych podróży

Tzw. ustawa mandatowa, o której pisaliśmy tutaj, i wprowadzenie nowych taryfikatorów mogą skutecznie przyczynić się do zwolnienia lub… nadwyrężenia domowego budżetu. Poniżej, dla przypomnienia, stawki mandatów obowiązujące od 1 stycznia.

Już zwolniliśmy. Ale czy na długo?

Zmiany przepisów już przyniosły wyraźny efekt. Jeździmy wolniej, co widać także w naszych danych drogowych o średnich prędkościach i średnich czasach przejazdów po poszczególnych odcinkach dróg. Efekt spowolnienia widać m.in.  w miastach, przez co wydłużył się czas, który spędzamy w aucie. Porównaliśmy dane z pierwszych 12 dni tego roku, do tożsamego okresu w roku ubiegłym dla Poznania, Warszawy i Wrocławia. W Poznaniu średnie czasy przejazdów w godzinach popołudniowego szczytu wydłużyły się średnio o jedną czwartą! O 18% w godzinach szczytu porannego. Bardzo podobnie sytuacja wygląda we Wrocławiu. Nieco mniej zwolnili kierowcy podróżujący po Warszawie. Czasy przejazdów w szczycie popołudniowym wydłużyły się o 17%, a porannym zaledwie o 12%.

Oczywiście będziemy tę sytuację obserwować. Na pewno w utrzymaniu dyscypliny pomaga to, że o zmianach przepisów jest wciąż głośno. Bardzo często jest jednak tak, że po pewnym czasie kierowcy wracają do starych przyzwyczajeń. Aby tego uniknąć zachęcamy do podróżowania z naszą nawigacją, która na bieżąco przypomina o tym, by zdjąć nogę z gazu. Pamiętajmy, że w przypadku nadmiernej prędkości to nie mandat może być najbardziej odczuwalną karą, a przede wszystkim zwiększone ryzyko wypadku. Dlatego po prostu opłaca się zwolnić  – mówi Katarzyna Przybylska z Telematics Technologies, dostawcy nawigacji NaviExpert.

Zamiast więc nerwowo spoglądać na prędkościomierz, warto postawić na bezpieczne podróże bez mandatów z NaviExpert. Aplikacja, w oparciu o aktualną bazę ograniczeń prędkości na poszczególnych odcinkach, przypomina o zdjęciu nogi z gazu (głosem Geralta z Rivii lub bliskiej osoby). Dzięki zaangażowanej społeczności kierowców i naszych moderatorów, na bieżąco aktualizujemy też informacje o tym, co nas czeka na trasie. Zbliżając się do niebezpiecznego miejsca, fotoradaru czy kontroli otrzymamy ostrzeżenie. 

Roczne abonamenty dostępne są w promocyjnych cenach od 20.01.2022  godz. 12.00 do 31.01.2022 godz. 20.00, a regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Abonamenty dla systemu Android

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
69 zł 99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
99 zł 149 zł

Abonamenty dla systemu iOS

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
69,99 zł 99,99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
99,99 zł 149,99 zł

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

01.09.2022 | Aktualności drogowe

Ostatni dzwonek, by nie zapunktować...

24.08.2022 | badania NaviExpert

RAPORT. Jak drożyzna wpłynęła na...

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...