Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

27.04.2011

Nawigacja Orange przez tydzień za darmo

Nawigacja Orange 7 dni za free

Ruszaj w Polskę razem z Nawigacją Orange! Operator przygotował specjalną promocję „Weekendy z Orange”, w ramach której klienci sieci mają możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych w ostatni weekend każdego miesiąca. W najbliższy weekend – od piątku  29 kwietnia od godz. 20.00 do niedzieli 1 maja do godz. 23.59 możecie pobrać na swój telefon darmową wersję Nawigacji Orange na 7 dni.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GPS pod numer 6284. W odpowiedzi otrzymamy SMS-a z linkiem do pobrania Nawigacji Orange, za pomocą którego zainstalujemy aplikację w swoim telefonie komórkowym. Z promocji mogą skorzystać klienci wybranych ofert na abonament i posiadający telefon kompatybilny z NaviExpert – lista telefonów oraz więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie promocji w Orange.

Jak wygląda kwestia transmisji danych? Pobranie aplikacji za pomocą usługi Wap Push jest bezpłatne. Jeśli nawigację pobierzemy za pośrednictwem Internetu, zapłacimy jedynie za zapoczątkowanie transmisji danych. Natomiast samo korzystanie z Nawigacji Orange przez 7 dni od momentu aktywacji jest w obu przypadkach bezpłatne – nie zostaną pobrane już żadne opłaty za transmisję danych.

Więcej informacji o Nawigacji Orange znajdziecie na stronie Orange.


Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...