Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

22.03.2011

Z NaviExpert przez miasto – zobacz film!

Nawigacja Samsung Avila GPS

Nawigacja NaviExpert to nie tylko narzędzie dla kierowców. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, NaviExpert może nam służyć także w sytuacji, kiedy poruszamy się pieszo czy komunikacją publiczną (autobusem, tramwajem, metrem). NaviExpert może więc prowadzić nas również wtedy, gdy pozostawimy samochód na parkingu czy w garażu.

Nawigacja NaviExpert zainstalowana w naszym telefonie da nam wskazówki, jak dojść do najbliższego przystanku. Uzyskamy też informację, jaką trasę mamy do przejechania a nawet ile wydamy na bilet. Będzie to szczególnie ważne, jeśli znajdziemy się w mieście, którego w ogóle nie znamy.

Dzięki prostemu systemowi wyszukiwania punktów POI możemy sprawdzić aktualny repertuar w najbliższym kinie, poszukać restauracji z rodzajem kuchni, jaką lubimy, lub znaleźć nocleg. Wystarczy po prostu wpisać hasło kluczowe opisujące szukany obiekt.

Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawego filmu o nawigacji pieszej.

 

W czasach drożejącej benzyny i oleju napędowego tryb nawigacji pieszej może się okazać tym bardziej przydatny. Przypomnijmy, że tryb nawigacji pieszej jest dostępny od wersji 6.0 NaviExperta.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...