Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

18.03.2012

NaviExpert to także nawigacja dla pieszych

NaviExpert nawigacja dla pieszych

Większość z nas nawigacji GPS używa przede wszystkim w samochodzie do przemieszczania się między dwoma punktami (np. wyjazd na wakacje). Takie jednowymiarowe postrzeganie nawigacji GPS przechodzi jednak powoli do historii. Dziś najlepsze na świecie rozwiązania oferują, oprócz aktualnych map, , także coś więcej, np. omijanie korków, rozbudowaną bazę POI, czy funkcje nawigowania dla pieszego.

NaviExpert jest nawigacją, która od 7 lat wytycza trendy dla innowacyjnych rozwiązań nawigacyjnych. Od samego początku przyjęta została teza, że o ile nawigacja w samochodzie to rdzeń aplikacji, to jednak powinna być ona użyteczna także wtedy, gdy samochód zostawimy w garażu czy na parkingu.

NaviExpert uwzględnia fakt, że podróżować można też pieszo lub środkami komunikacji miejskiej. Wiele osób nie wie, że właśnie wtedy, gdy decydujemy się na transport publiczny lub chcemy pozwiedzać inne miasto, spacerując, a nie jeżdżąc po nim, warto skorzystać z NaviExpert.

Autobus Warszawa
Autobus Warszawa

źródło: http://www.mza.waw.pl

Wyobraźmy więc sobie sytuację, że jako turyści przybywamy samolotem czy pociągiem do pięknego Krakowa. Mając w ręku smartfona z NaviExpert po chwili będziemy wiedzieć, co warto zwiedzić oraz jak się tam dostać, zarówno pieszo jak i środkami komunikacji miejskiej. Nawigacja będzie co najmniej tak samo skuteczna jak lokalny przewodnik. Dzięki niej zlokalizujemy najbliższy przystanek oraz poznamy linie autobusowe czy tramwajowe, które doprowadzą nas do celu (którym może być dowolny POI – zabytek, hotel, stadion, muzeum czy restauracja).

Pamiętaj, mapę i funkcjonalność komunikacji pieszej oraz miejskiej (dla wybranych miast) możesz mieć w swoim telefonie, jeśli:

•    jesteś posiadaczem abonamentu NaviPlan Polska, jak również NaviPlan Polska i Europa
•    wykupisz za zaledwie 11,07 złotych 12-miesięczny abonament NaviPlan Urban

Na telefony z Androidem NaviExpert przygotował też darmową aplikację CityZenek, która zawiera plany i rozkłady komunikacji miejskiej w głównych polskich miastach oraz obszerną bazę POI, z której korzystają użytkownicy NaviExpert. Samą aplikację można pobrać z Google Play (nowa nazwa Android Marketu):

Rozkłady komunikacji miejskiej CityZenek
Rozkłady komunikacji miejskiej CityZenek

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...