facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

18.03.2012

NaviExpert to także nawigacja dla pieszych

NaviExpert nawigacja dla pieszych

Większość z nas nawigacji GPS używa przede wszystkim w samochodzie do przemieszczania się między dwoma punktami (np. wyjazd na wakacje). Takie jednowymiarowe postrzeganie nawigacji GPS przechodzi jednak powoli do historii. Dziś najlepsze na świecie rozwiązania oferują, oprócz aktualnych map, , także coś więcej, np. omijanie korków, rozbudowaną bazę POI, czy funkcje nawigowania dla pieszego.

NaviExpert jest nawigacją, która od 7 lat wytycza trendy dla innowacyjnych rozwiązań nawigacyjnych. Od samego początku przyjęta została teza, że o ile nawigacja w samochodzie to rdzeń aplikacji, to jednak powinna być ona użyteczna także wtedy, gdy samochód zostawimy w garażu czy na parkingu.

NaviExpert uwzględnia fakt, że podróżować można też pieszo lub środkami komunikacji miejskiej. Wiele osób nie wie, że właśnie wtedy, gdy decydujemy się na transport publiczny lub chcemy pozwiedzać inne miasto, spacerując, a nie jeżdżąc po nim, warto skorzystać z NaviExpert.

Autobus Warszawa
Autobus Warszawa

źródło: http://www.mza.waw.pl

Wyobraźmy więc sobie sytuację, że jako turyści przybywamy samolotem czy pociągiem do pięknego Krakowa. Mając w ręku smartfona z NaviExpert po chwili będziemy wiedzieć, co warto zwiedzić oraz jak się tam dostać, zarówno pieszo jak i środkami komunikacji miejskiej. Nawigacja będzie co najmniej tak samo skuteczna jak lokalny przewodnik. Dzięki niej zlokalizujemy najbliższy przystanek oraz poznamy linie autobusowe czy tramwajowe, które doprowadzą nas do celu (którym może być dowolny POI – zabytek, hotel, stadion, muzeum czy restauracja).

Pamiętaj, mapę i funkcjonalność komunikacji pieszej oraz miejskiej (dla wybranych miast) możesz mieć w swoim telefonie, jeśli:

•    jesteś posiadaczem abonamentu NaviPlan Polska, jak również NaviPlan Polska i Europa
•    wykupisz za zaledwie 11,07 złotych 12-miesięczny abonament NaviPlan Urban

Na telefony z Androidem NaviExpert przygotował też darmową aplikację CityZenek, która zawiera plany i rozkłady komunikacji miejskiej w głównych polskich miastach oraz obszerną bazę POI, z której korzystają użytkownicy NaviExpert. Samą aplikację można pobrać z Google Play (nowa nazwa Android Marketu):

Rozkłady komunikacji miejskiej CityZenek
Rozkłady komunikacji miejskiej CityZenek

Podobne wpisy

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?