facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

25.01.2013

NaviExpert na ferie 20% taniej!

W poniedziałek kolejne województwa rozpoczynają ferie. Z tej okazji NaviExpert – producent nawigacji  mobilnej – przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty.

Ferie to czas wzmożonych wyjazdów. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację. Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień. Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.

Promocja „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” dotyczy zakupu abonamentów NaviPlan Polska 12 miesięcy w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviPlan Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł).  Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony: http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie.

Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, które można później zamienić na dodatkowy rabat przy kolejnym zakupie.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez stronę http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie

 


Może zainteresuje Cię też

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?