facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

25.01.2013

NaviExpert na ferie 20% taniej!

W poniedziałek kolejne województwa rozpoczynają ferie. Z tej okazji NaviExpert – producent nawigacji  mobilnej – przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty.

Ferie to czas wzmożonych wyjazdów. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację. Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień. Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.

Promocja „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” dotyczy zakupu abonamentów NaviPlan Polska 12 miesięcy w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviPlan Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł).  Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony: http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie.

Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, które można później zamienić na dodatkowy rabat przy kolejnym zakupie.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez stronę http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie

 


Może zainteresuje Cię też

31.12.2021 | Nawigacja NaviExpert

Tzw. Ustawa mandatowa – co się zmieni...

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...