facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

25.01.2013

NaviExpert na ferie 20% taniej!

W poniedziałek kolejne województwa rozpoczynają ferie. Z tej okazji NaviExpert – producent nawigacji  mobilnej – przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty.

Ferie to czas wzmożonych wyjazdów. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację. Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień. Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.

Promocja „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” dotyczy zakupu abonamentów NaviPlan Polska 12 miesięcy w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviPlan Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł).  Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony: http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie.

Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, które można później zamienić na dodatkowy rabat przy kolejnym zakupie.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez stronę http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie

 


Może zainteresuje Cię też

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...