facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

05.12.2011

NaviExpert miażdży konkurencję

Najlepsza nawigacja

Niekwestionowane zwycięstwo i prawie 2 godziny przewagi NaviExpert nad rywalami na dosyć krótkim odcinku: Warszawa-Łódź – to wynik testu przeprowadzonego przez tygodnik motoryzacyjny „Motor”! Testowane nawigacje – Garmin, TomTom, Navigon i AutoMapa korzystały również z technologii tarffic online. Wynik testu jednoznacznie potwierdza najwyższą skuteczność omijania korków i wytyczania optymalnych tras przez nawigację NaviExpert.

 

Test redaktorów magazynu polegał na jak najszybszym przejechaniu trasy z Warszawy do Łodzi, oczywiście z zachowaniem przepisów ruchu drogowego. NaviExpert w kolejnym niezależnym teście okazał się najskuteczniejszy. Przejazd na trasie między Warszawą, a Łodzią zajął z nawigacją NaviExpert 2 godziny i 49 minut, podczas gdy korzystający z pozostałych testowanych nawigacji na pokonanie tej trasy potrzebowali ponad 4 godzin! W przypadku nawigacji Navigon czas ten wyniósł prawie 5 godzin!

Klasyfikacja tygodnika Motor

Wszystkie testowane nawigacje do układania trasy wykorzystują system ostrzegania o korkach i utrudnieniach. System Community Traffic online, z którego korzysta nawigacja NE, okazał się bezkonkurencyjny! Na długich dystansach prowadził drogami lokalnymi, a w Warszawie i Łodzi efektywnie omijał remonty i korki.

 

Autorzy artykułu zaznaczają, że poza nawigacją NaviExpert, dynamiczne omijanie korków to tylko obiecanki producentów nawigacji. Wybór jest więc oczywisty!


Podobne wpisy

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?