facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

05.12.2011

NaviExpert miażdży konkurencję

Najlepsza nawigacja

Niekwestionowane zwycięstwo i prawie 2 godziny przewagi NaviExpert nad rywalami na dosyć krótkim odcinku: Warszawa-Łódź – to wynik testu przeprowadzonego przez tygodnik motoryzacyjny „Motor”! Testowane nawigacje – Garmin, TomTom, Navigon i AutoMapa korzystały również z technologii tarffic online. Wynik testu jednoznacznie potwierdza najwyższą skuteczność omijania korków i wytyczania optymalnych tras przez nawigację NaviExpert.

 

Test redaktorów magazynu polegał na jak najszybszym przejechaniu trasy z Warszawy do Łodzi, oczywiście z zachowaniem przepisów ruchu drogowego. NaviExpert w kolejnym niezależnym teście okazał się najskuteczniejszy. Przejazd na trasie między Warszawą, a Łodzią zajął z nawigacją NaviExpert 2 godziny i 49 minut, podczas gdy korzystający z pozostałych testowanych nawigacji na pokonanie tej trasy potrzebowali ponad 4 godzin! W przypadku nawigacji Navigon czas ten wyniósł prawie 5 godzin!

Klasyfikacja tygodnika Motor

Wszystkie testowane nawigacje do układania trasy wykorzystują system ostrzegania o korkach i utrudnieniach. System Community Traffic online, z którego korzysta nawigacja NE, okazał się bezkonkurencyjny! Na długich dystansach prowadził drogami lokalnymi, a w Warszawie i Łodzi efektywnie omijał remonty i korki.

 

Autorzy artykułu zaznaczają, że poza nawigacją NaviExpert, dynamiczne omijanie korków to tylko obiecanki producentów nawigacji. Wybór jest więc oczywisty!


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...