facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.11.2011

NaviExpert 7.1 już do pobrania!

NaviExpert 7.1 już do pobrania!

 

NaviExpert wprowadza na rynek wersję 7.1 – jedyną nawigację, która pokazuje i automatycznie omija korki drogowe pozwalając kierowcy zaoszczędzić nawet 20% czasu codziennie traconego w korkach.

W wersji NaviExpert 7.1 wprowadziliśmy dwie istotne nowości.

Pierwszą z nich jest wizualizacja w widoku nawigacji bieżącej sytuacji drogowej. Kolory czarny i czerwony oznaczają korki, kolor zielony zaś płynną jazdę. Do tej pory system wyznaczał trasy omijające korki, ale Użytkownik nie mógł na bieżąco w trybie nawigacji obserwować tego, co się dzieje na drogach. Teraz to się zmienia, dzięki czemu kierowcy korzystający z nawigacji będą mieli jeszcze lepsza orientację w sytuacji na drodze.

Poza tym, w aplikacji zostało wprowadzonych wiele rozwiązań, które poprawią komfort korzystania z usługi. M.in. zwiększy się częstotliwość aktualizacji danych trafficowych, która ma bezpośredni wpływ na autoaktualizację trasy. Ograniczyliśmy też niezbędny transfer danych, który obecnie jest nawet 10-krotnie mniejszy niż w innych mobilnych nawigacjach.

Jeżeli w trakcie jazdy na naszej trasie zmieni się sytuacja drogowa, np. pojawią się nowe korki, NaviExpert 7.1 dzięki technologii Community Traffic online, automatycznie zmieni trasę na optymalną.

Specjalna promocja NaviExpert!

Rabat 20% na nawigację
Rabat 20% na nawigację

W związku z ukazaniem się nowej wersji NaviExpert przygotowaliśmy też specjalne promocje. Do 20 grudnia, kupując jeden z dwóch abonamentów: NaviPlan Polska 12 lub NaviPlan Polska i Europa 24, otrzymacie 20 proc. rabat! Ci z Was, którzy jeszcze z NaviExpert nie korzystali, mają więc czas, aby przetestować darmową wersję 7-dniową aplikacji, a następnie wykupić abonament długoterminowy!

 

Skorzystajcie z naszych propozycji!


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...