facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.04.2016

NaviExpert 10 pomoże zaparkować i rozdaje vouchery na darmowe tankowanie

Znajdź parking z NaviExpert
Znajdź parking z NaviExpert

Kierowcy w polskich miastach narzekają przede wszystkim na korki, ale coraz częściej także na problemy ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. Z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, która nie tylko skutecznie omija korki, ale od najnowszej wersji skraca także czas poszukiwania odpowiedniego parkingu.

Jedną z głównych nowości NaviExpert w wersji 10, dostępnej na systemie Android, jest wyświetlanie przez aplikację propozycji parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Pobliskie miejsca parkingowe prezentowane są w opisie trasy, a także w szczegółach wybranego przez kierowcę punktu docelowego. Dzięki temu już przed rozpoczęciem podróży kierowca otrzymuje informacje nie tylko o odległości do najbliższego parkingu od wybranego miejsca docelowego, ale dowie się także m.in. o koszcie postoju czy typie miejsca parkingowego.

NaviExpert w najnowszej wersji pozwala także na szybkie wyszukanie parkingu w trakcie nawigacji dzięki nowej funkcji prezentacji wyników wyszukiwania na mapie. Przy zbliżaniu się do celu wystarczy wybrać opcję „Znajdź parking”, by aplikacja zaproponowała najbliższe parkingi.

Wiemy, że cenicie sobie możliwość dokonywania mobilnych płatności z NaviExpert i SkyCash za postój w strefach płatnego parkowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozwijanie elementów aplikacji wspomagających parkowanie nie tylko w strefach. Kierowcy szukając miejsca parkingowego w centrum miasta, często nie zdają sobie sprawy z tego, że tuż za rogiem lub w uliczce obok znajduje się parking, o którym wielu kierowców po prostu nie wie. Nowa funkcja prezentacji okolicznych parkingów z pewnością skróci czas podróży i oszczędzi kierowcom stresu związanego z szukaniem parkingu, nie tylko w centrach dużych miast.

Konkurs "Parkingowy POIedynek
Konkurs „Parkingowy POIedynek

Wraz z premierą nowej wersji aplikacji, zorganizowaliśmy również konkurs mapowy poświęcony parkingom. Nieustannie udoskonalamy naszą bazę punktów POI dostępną w nawigacji, dlatego też zachęcamy wszystkich zarówno do zgłaszania nowych, jak i edytowania już znajdujących się na mapie w serwisie traffic.naviexpert.pl miejskich parkingów nie objętych strefą płatnego parkowania. Za każde nadesłane zgłoszenie uczestnicy konkursu „Parkingowy POIedynek” otrzymają punkty, a najaktywniejsi mogą liczyć na vouchery na paliwo o wartości nawet 1000 zł. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na stronie www.naviexpert.pl/konkurspoi


Podobne wpisy

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...

25.03.2021 | Funkcje

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...