Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

03.02.2020

Najlepsza nawigacja na Androida

Podróżowanie samochodem nierozerwalnie kojarzy się z korzystaniem z map oraz ustalaniem odpowiedniej, dopasowanej do naszych wymagań trasy. Kiedyś kierowcy używali do wyznaczania trasy atlasów drogowych, współcześnie jednak mapy papierowe zostały zastąpione przez nawigacje GPS. Jeśli interesuje Cię darmowa nawigacja na Androida poznaj NaviExpert! To nowoczesna i intuicyjna nawigacja, która pomoże zaplanować dalekie podróże po Europie, jak i zoptymalizuje trasy codziennie pokonywane po mieście.

NaviExpert – darmowa nawigacja na Androida

Stworzona przez nas nawigacja na Androida powstała z myślą o kierowcach, dlatego posiada wiele funkcji, które ułatwiają poruszanie się po drogach. Dzięki niej nie tylko bez problemu wytyczysz trasę do miejsca docelowego, ale także ominiesz utrudnienia drogowe i korki, znajdziesz miejsce parkingowe lub inne interesujące Cię punkty na trasie. Najlepsza nawigacja działa na systemach operacyjnych Android i iOS, doskonale sprawdza się u wszystkich operatorów sieci komórkowych, dzięki temu możesz z niej korzystać gdziekolwiek się znajdujesz, 24 godziny na dobę. Wypróbuj skuteczność NaviExpert przez 14 dni za darmo i ciesz się podróżami bez korków i mandatów. Po upływie tego czasu to Ty decydujesz czy wykupić dostęp do najlepszej nawigacji na dłużej.

Prosto i wygodnie do celu – poznaj najlepszą nawigację na Android

Niezależnie od tego czy wybierasz się w dłuższą podróż czy też przemieszczasz się po rodzinnym mieście, w naszej nawigacji GPS znajdziesz przydatne funkcje, które ułatwią pokonywanie tras. W trakcie korzystania z darmowej nawigacji na Android NaviExpert zyskasz dostęp do wszystkich funkcji.

NaviExpert to przede wszystkim aktualizowane na bieżąco mapy Polski i Europy, dzięki czemu masz dostęp do najnowszych tras. Korzystając z najlepszej nawigacji na Android, możesz wybierać opcje trasy dostosowane do Twoich wymagań, wśród dostępnych tras znajdziesz opcje:

  • rekomendowaną
  • najszybszą,
  • ekonomiczną,
  • głównymi,
  • krótka,
  • najkrótsza 4 x 4,
  • komunikacją miejską,
  • pieszo.

NaviExpert posiada także trasy alternatywne LIVE – pokazuje trasy z różnicą czasu, dystansu oraz kosztu dojazdu! Kolejną funkcją ułatwiającą podróżowanie jest informacja o bieżących utrudnieniach na drodze, aplikacja powiadamia o wypadkach, objazdach czy robotach drogowych, co pozwala uniknąć  niespodziewanych problemów na trasie. Dzięki systemowi informowania o fotoradarach oraz kontrolach drogowych, unikniesz mandatów i dostosujesz prędkość do panujących na drodze ograniczeń. Przydatna baza miejsc POI, czyli punktów użyteczności publicznej, ułatwia wyszukanie interesujących miejsc np. hoteli, atrakcji turystycznych, szpitali, stacji benzynowych czy restauracji w oparciu o Twoją lokalizację. NaviExpert pomoże także w znalezieniu miejsca parkingowego w okolicy celu podróży.

Podróżuj bezpiecznie z najlepszą darmową nawigacją na Androida

Dzięki naszej nawigacji GPS pokochasz podróżowanie samochodem! Jeśli dotychczas jazda autem kojarzyła Ci się ze staniem w korkach i wielokrotnym zawracaniem w celu znalezienia właściwej drogi, skorzystaj z możliwości jakie daje NaviExpert. Nasza nawigacja to praktyczna i funkcjonalna aplikacja, która posiada intuicyjny interfejs, co sprawia, że jest wyjątkowo prosta w obsłudze.

Poznaj wszystkie możliwości NaviExpert podczas darmowego okresu próbnego i przekonaj się o skuteczności najlepszej nawigacji na Androida. W trakcie dwóch tygodni możesz sprawdzić, jak powinna działać dobra nawigacja na Androida, a po upływie tego czasu dostęp do aplikacji automatycznie wygaśnie, a Ty zadecydujesz czy nawigacja spełnia Twoje oczekiwania.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...