facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.01.2012

Mobile Trends Awards – nominacja dla NaviExpert

Mobile Trends Awards

Miło nam poinformować, że NaviExpert został nominowany do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”.

Nagrody Mobile Trends Awards w poszczególnych kategoriach zostaną przyznane przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. W kategorii, w której rywalizuje nawigacja NaviExpert, znalazła się również m.in. Grupa Onet.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 stycznia na konferencji Mobile Trends Conference w Krakowie. Na samej konfernecji (niestety bilety nie są już dostępne) poruszane będą tematy z dwóch dziedzin:

  • związane z mobilnym internetem, m-commerce i mobilnym marketingiem. Ten element konferencji skierowany jest do przedstawicieli biznesu, kadry kierowniczej, managerów firm oraz agencji reklamowych i interaktywnych. Na pewno zainteresuje też wszystkie osoby, które pasjonują się najnowszymi rozwiązaniami i technologiami mobilnymi.
  • tworzenie stron i aplikacji mobilnych – ta część konferencji skierowana jest do programistów tworzących strony mobilne oraz aplikacje na mobilne system operacyjne (jak Android czy iOS).

Mobile Trends Conference to aż 24 prelegentów z najlepszych firm z branży IT z całej Polski oraz setki gości na co dzień związanych z branżą mobilną i internetową! Więcej informacji można znaleźć na stroniehttp://www.mobiletrendsconf.pl .

Trzymajcie kciuki za NaviExpert!


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...