facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.01.2012

Mobile Trends Awards – nominacja dla NaviExpert

Mobile Trends Awards

Miło nam poinformować, że NaviExpert został nominowany do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”.

Nagrody Mobile Trends Awards w poszczególnych kategoriach zostaną przyznane przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. W kategorii, w której rywalizuje nawigacja NaviExpert, znalazła się również m.in. Grupa Onet.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 stycznia na konferencji Mobile Trends Conference w Krakowie. Na samej konfernecji (niestety bilety nie są już dostępne) poruszane będą tematy z dwóch dziedzin:

  • związane z mobilnym internetem, m-commerce i mobilnym marketingiem. Ten element konferencji skierowany jest do przedstawicieli biznesu, kadry kierowniczej, managerów firm oraz agencji reklamowych i interaktywnych. Na pewno zainteresuje też wszystkie osoby, które pasjonują się najnowszymi rozwiązaniami i technologiami mobilnymi.
  • tworzenie stron i aplikacji mobilnych – ta część konferencji skierowana jest do programistów tworzących strony mobilne oraz aplikacje na mobilne system operacyjne (jak Android czy iOS).

Mobile Trends Conference to aż 24 prelegentów z najlepszych firm z branży IT z całej Polski oraz setki gości na co dzień związanych z branżą mobilną i internetową! Więcej informacji można znaleźć na stroniehttp://www.mobiletrendsconf.pl .

Trzymajcie kciuki za NaviExpert!


Podobne wpisy

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?