Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

18.09.2014

Komiwojażer – nowa usługa w NaviExpert dla kierowców zawodowych i zabieganego Kowalskiego

Konwojażer w NaviExpert 8.7

Do Google Play trafiła właśnie świeżutka wersja NaviExpert 8.7 z usługą Komiwojażera. Nowa usługa pozwala na optymalizację kolejności odwiedzanych punktów na trasach wielopunktowych w oparciu m.in. o odległości między nimi oraz aktualne dane o korkach i remontach. Do końca września będzie można testować ją za darmo.

Komiwojażera mogą kojarzyć już osoby, które korzystają z wersji 8.6 NaviExpert pobranej ze strony getne.pl – tam funkcja optymalizowania tras wielopunktowych została udostępniona wcześniej. Teraz wydaliśmy analogiczną wersję dla Google Play, która otrzymała numer 8.7, dlatego, że dodatkowo uwzględnia poprawki związane z mechanizmami płatności dla tego marketu.

Wydanie wersji nawigacji NaviExpert z usługą Komiwojażera jest odpowiedzią na potrzeby osób, które dziennie podróżują w wiele różnych miejsc i zastanawiają się, w jakiej kolejności je odwiedzić, by nie tracić zbędnego czasu. Najnowsza wersja NaviExpert umożliwia optymalizowanie kolejności odwiedzanych punktów na trasach wielopunktowych nie tylko w oparciu o odległości między nimi oraz aktualne dane o ruchu drogowym, ale także z uwzględnieniem określonego przez nas czasu, jaki planujemy spędzić w danym punkcie oraz przedziału czasu, w jakim musimy do danych miejsc dotrzeć.

– Komiwojażer to usługa zarówno dla profesjonalnych kierowców – kurierów, serwisantów, przedstawicieli handlowych, którzy większość dnia spędzają na podróżowaniu między klientami, jak i każdego, kto po prostu załatwia dziennie kilka spraw w różnych miejscach. Organizując taką wyprawę sami często kierujemy się po prostu odległością między tymi punktami lub intuicją, a ta nas może mylić. Komiwojażer analizując aktualne dane o ruchu drogowym oraz dodatkowe warunki, które sami określamy wytycza trasy optymalne pod względem czasowym – mówi Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert. I dodaje: – Kolejność, w jakiej mamy odwiedzić dane punkty może być dla nas nierzadko zaskakująca, ale dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie zaoszczędzić na stukilometrowej trasie nawet 30 minut! Zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć czy to na odwiedzenie kolejnego klienta, czy po prostu na nasze przyjemności.

W ciągu kilku następnych dni każdy użytkownik aplikacji NaviExpert pobranej z Google Play otrzyma powiadomienie o dostępnej aktualizacji. By skorzystać z Komiwojażera należy mieć aktywną usługę nawigacji. Do końca października NaviExpert umożliwia darmowe testowanie nowej usługi. Od 1 listopada będzie można ją dokupić do posiadanego abonamentu za niewielką opłatą.

Nowa wersja aplikacji wprowadza także kilka innych zmian. Po pierwsze na ekranie głównym pojawiła się długo wyczekiwana zakładka Trasy, umożliwiająca zapisywanie planów tras. Ponadto ekran planera w najnowszej wersji uwzględnia dynamiczne podpowiedzi użytecznych miejsc oraz oblicza długość i czas wytyczanych tras.


Podobne wpisy

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...