facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.08.2014

NaviExpert 8.6 już dostępny na getne.pl!

NaviExpert 8.6

Z przyjemnością informujemy, że światło dzienne ujrzała już najnowsza wersja NaviExpert 8.6 na telefony z Androidem, którą można pobrać z getne.pl. Najważniejszą funkcją, którą wprowadza nowa wersja aplikacji jest optymalizacja tras wielopunktowych, która bierze pod uwagę nie tylko odległość między punktami, ale także aktualne dane o ruchu drogowym.

Jeśli więc zastanawialiście się jak zaplanować podróż miedzy wieloma punktami, by jak najszybciej odwiedzić wszystkie miejsca – nowa funkcja jest wyjściem naprzeciw Waszym dylematom. Docelowo, funkcja optymalizowania tras wielopunktowych będzie dostępna jako dodatkowa usługa, ale końca października możecie ją testować za darmo. Co jednak ważne – aby móc korzystać z nowej funkcji niezbędne jest posiadanie aktywnego abonamentu nawigacyjnego.

To jednak nie koniec zmian, które niesie za sobą nowa aplikacja. Poza optymalizowaniem tras wielopunktowych najnowsza wersja NaviExpert wprowadza także:

– długo wyczekiwaną możliwość zapisywania planów tras

– zakładkę Trasy dostępną na głównym ekranie

– obliczanie czasu i długości trasy na ekranie planera

– dynamiczną wyszukiwarkę punktów na ekranie planera – zmniejszenie liczby kroków do uruchomienia nawigacji

– poprawki stabilności aplikacji

 Wyraź własną opinię nt. nowej wersji!

Ponieważ jesteśmy bardzo zainteresowani Waszymi wrażeniami dotyczącymi nowej wersji aplikacji, w tym usługi optymalizacji tras wielopunktowych niecierpliwie oczekujemy na Wasze opinie, spostrzeżenia i sugestie, które w kreatywny sposób pomagają nam sukcesywnie ulepszać nasz produkt. Aby zaktualizować aplikację należy w przeglądarce wpisać adres: getne.pl. Aktualizacja zastąpi obecnie zainstalowaną wersję NaviExperta. W najbliższym tygodniu zostanie włączona automatyczna aktualizacja.

 


Podobne wpisy

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?

06.08.2019 | Nawigacja NaviExpert

Optymalizacja tras wielopunktowych dostępna...

01.08.2019 | Po godzinach

Szukasz dobrej restauracji? Z pomocą...