Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.08.2014

NaviExpert 8.6 już dostępny na getne.pl!

NaviExpert 8.6

Z przyjemnością informujemy, że światło dzienne ujrzała już najnowsza wersja NaviExpert 8.6 na telefony z Androidem, którą można pobrać z getne.pl. Najważniejszą funkcją, którą wprowadza nowa wersja aplikacji jest optymalizacja tras wielopunktowych, która bierze pod uwagę nie tylko odległość między punktami, ale także aktualne dane o ruchu drogowym.

Jeśli więc zastanawialiście się jak zaplanować podróż miedzy wieloma punktami, by jak najszybciej odwiedzić wszystkie miejsca – nowa funkcja jest wyjściem naprzeciw Waszym dylematom. Docelowo, funkcja optymalizowania tras wielopunktowych będzie dostępna jako dodatkowa usługa, ale końca października możecie ją testować za darmo. Co jednak ważne – aby móc korzystać z nowej funkcji niezbędne jest posiadanie aktywnego abonamentu nawigacyjnego.

To jednak nie koniec zmian, które niesie za sobą nowa aplikacja. Poza optymalizowaniem tras wielopunktowych najnowsza wersja NaviExpert wprowadza także:

– długo wyczekiwaną możliwość zapisywania planów tras

– zakładkę Trasy dostępną na głównym ekranie

– obliczanie czasu i długości trasy na ekranie planera

– dynamiczną wyszukiwarkę punktów na ekranie planera – zmniejszenie liczby kroków do uruchomienia nawigacji

– poprawki stabilności aplikacji

 Wyraź własną opinię nt. nowej wersji!

Ponieważ jesteśmy bardzo zainteresowani Waszymi wrażeniami dotyczącymi nowej wersji aplikacji, w tym usługi optymalizacji tras wielopunktowych niecierpliwie oczekujemy na Wasze opinie, spostrzeżenia i sugestie, które w kreatywny sposób pomagają nam sukcesywnie ulepszać nasz produkt. Aby zaktualizować aplikację należy w przeglądarce wpisać adres: getne.pl. Aktualizacja zastąpi obecnie zainstalowaną wersję NaviExperta. W najbliższym tygodniu zostanie włączona automatyczna aktualizacja.

 


Podobne wpisy

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...