NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

24.05.2013

Darmowe funkcje NaviExpert

Mapa Poznania w NaviExpert

NaviExpert to nie tylko nawigacja. To także aktualne mapy z danymi trafficowymi czy ostrzeżenia CB, dzięki którym możecie zgłaszać i odbierać informacje o fotoradarach, kontrolach policji, remontach czy wypadkach – zupełnie za darmo, nawet, jeśli nie posiadasz wykupionego abonamentu.

Rozwijając naszą aplikację dążymy do tego, by jazda z NaviExpert nie ograniczała się wyłącznie do zwykłego nawigowania. Umożliwiamy naszym użytkownikom oszczędzenie czasu w drodze do celu, na bieżąco ostrzegamy przed zdarzeniami drogowymi oraz zapewniamy dostęp do bogatej listy punktów POI oraz porównywarki cen paliw. I choć podstawowa usługa nawigowania jest płatna, tak część funkcji jest darmowa dla wszystkich*, nawet po zakończeniu bezpłatnego okresu testowego.

Ostrzeżenia CB

Nikt nie chciałby zostać przyłapany w trakcie jazdy przez patrol policji lub dostać zdjęcie z fotoradaru. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom bycia informowanym nie tylko o kontrolach drogowych, ale i bieżących zdarzeniach na drogach, funkcję ostrzeżeń CB oferujemy wszystkim za darmo, nawet jeżeli nie wykupiono abonamentu.

Dzięki ostrzeżeniom CB możecie w prosty sposób zgłaszać oraz otrzymywać informacje o fotoradarach, kontrolach policji, wypadkach czy aktualnych remontach. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku CB i wybranie kategorii zgłoszenia by ostrzec innych użytkowników. Ostrzeżenia głosowe i graficzne o fotoradarach i kontrolach drogowych przychodzą do nas automatycznie, gdy zbliżamy się do danego punktu. Warunek jest jeden – podczas podróży należy mieć włączoną aplikację w trybie śledzenia pozycji na mapie.

Aktualna mapa Polski z danymi traffic

Będąc w obcej miejscowości, zawsze warto mieć mapę pod ręką. NaviExpert umożliwia przeglądanie aktualnej mapy Polski także bez aktywnej usługi nawigacji. Dzięki temu w każdej chwili możemy sprawdzić, gdzie obecnie się znajdujemy.

Na mapie można również sprawdzić natężenie ruchu drogowego. Dzięki technologii Community Traffic online NaviExpert wizualizuje na mapie natężenie ruchu drogowego, dzięki czemu dowiecie się, które ulice są właśnie zakorkowane.

Baza użytecznych miejsc

Trudno sobie dziś wyobrazić nawigację bez punktów POI. NaviExpert posiada ich ponad 400 tys. w swojej bazie, dzięki czemu przeglądając mapę w łatwy sposób można sprawdzić jakie ciekawe miejsca znajdują się w okolicy.

Znalezienie restauracji, sklepów, bankomatów, parkingów czy stacji paliw z NaviExpert nie stanowi żadnego problemu. Tym bardziej, że z wyszukiwarki punktów POI można korzystać bezpłatnie.

Porównywarka cen paliw

W obliczu wysokich cen paliw, każda zaoszczędzona złotówka przy tankowaniu jest na wagę złota. Dlatego też dla naszych użytkowników stworzyliśmy darmową porównywarkę cen paliw , dzięki której można sprawdzić najbliższe stacje benzynowe w okolicy, a także poznać ceny za litr oferowanych typów paliwa. Najtańsze punkty tankowania oznaczone są symbolem grosza.

Aby móc korzystać z wszystkich darmowych funkcji oferowanych przez NaviExpert wystarczy pobrać i zainstalować aplikację. Wystarczy wejść na stronę http://www.naviexpert.pl/pobierz-i-przetestuj.html, wybrać właściwy system operacyjny i dalej postępować zgodnie z instrukcją.

*Darmowe funkcje nie są dostępne w Nawigacji Orange i NaviExpert w Play.


Podobne wpisy

07.12.2018 | Bez kategorii

Jazda na rezerwie? Dlaczego nie…

09.11.2018 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2018 | Aktualności drogowe

1 listopada z NaviExpert

26.10.2018 | Po godzinach

NaviExpert na Retro Motor Show

12.09.2018 | Bez kategorii

Przekraczasz prędkość przy szkole?...

31.08.2018 | Bez kategorii

Korkowy zawrót głowy