Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.03.2011

Allegro w telefonie – aplikacja na Androida

allegro

Jeśli korzystacie dość często z serwisu Allegro, pewnie nie raz się zdarzyło się Wam przegapić ważną dla Was aukcję z powodu braku dostępu do komputera. Aplikacja Allegro na Androida rozwiązuje ten problem, jak również umożliwia szybkie wystawienie aukcji przedmiotu.

Nie ma ona co prawda pełnych możliwości, jak przy normalnym logowaniu przez stronę, ale posiada podstawową funkcjonalność zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Ponadto aplikacja jest często aktualizowana, więc niedociągnięcia są na bieżąco usuwane.

Sama obsługa jest bardzo intuicyjna, bez najmniejszego problemu można wyszukiwać przedmioty, sprawdzić parametry przedmiotu, sposoby płatności i transportu czy też zobaczyć, jakie komentarze ma sprzedający. Poniżej przykładowe screeny – wyniki wyszukiwania i sposób wyświetlania konkretnej oferty. Fajną opcją jest „oczko” – które oznacza oczywiście obserwowanie aukcji – a przede wszystkim szybki dostęp do obserwowanych aukcji z poziomu pierwszego ekranu (screen powyżej). Przydałoby się jeszcze automatyczne ustawianie przypomnienia w telefonie przed zakończeniem obserwowanej aukcji 🙂

Aplikacja Allegro na Androida
Aplikacja Allegro na Androida

allegro_oferta

Z kolei dla wystawiających aukcje ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zrobienia zdjęć przedmiotu przy wykorzystaniu aparatu w telefonie lub też wybrania zdjęć z galerii telefonu. Jak to działa, możecie zobaczyć na poniższym filmiku, który przygotowaliśmy dla Was.

 

Gorąco polecam zapalonym Allegrowiczom.

Wiktor


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...