facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

06.02.2012

Zaplanuj piątkowy wieczór!

Restauracja

Wielu osobom, które używają bądź jedynie słyszały o aplikacji NaviExpert, kojarzy się ona najlepszą nawigacją samochodową pozwalającą omijać korki pojawiające sie na trasie. I o ile jest to dobre skojarzenie, to jednak nie jest ono pełne. NaviExpert to bowiem aplikacja, która jest czymś więcej niż nawigacją samochodową, ba, nawet więcej niż nawigacją.
Tym artykułem rozpoczynamy cykl, w którym zasugerujemy Wam korzystanie z innych rozwiązań oferowanych w ramach NaviExpert, które czynią z niego aplikacją wielowymiarową. Dziś rozpoczynamy od wyszukiwarki POI.
Oto, jak NaviExpert może nam pomóc zaplanować udaną randkę, wyjście z przyjaciółmi do kina czy rodzinny wyjazd do parku rozrywki.
Chyba każdy z nas od czasu do czasu nie ma pomysłu na spędzenie piątkowego czy sobotniego wieczoru. Z NaviExpert nuda nam nie grozi! Wystarczy, że skorzystacie z rozwiązań, które są częścią NaviExpert.

Wyszukiwanie punktów docelowych
Wyszukiwanie punktów docelowych

Użyjmy więc predefiniowanych zapytań w NaviExpert, które wskażą nam miejsca i wydarzenia najbliższe naszej pozycji. Spośród wielu kategorii możemy wybrać takie jak rozrywka czy wydarzenia. Wyszukiwarka NaviExpert w odpowiedzi na zapytanie pokaże nam, co dzieję się w najbliższych dniach w bliskiej nam okolicy. Wyszukiwarka pokazuje przede wszystkim aktualności z dużych miast, ale znajdziemy w niej też wydarzenia z mniejszych miejscowości. Być może zainteresuje nas więc Puchar Polski w Judo czy wystawa malarstwa „Akwarelowe Podróże”?
Załóżmy, że mamy straszną ochotę udać się do restauracji na randkę czy świętować ważną rocznicę. Nic prostszego z NaviExpert! Wpiszcie na przykład „kuchnia włoska” w wyszukiwarkę a pokaże się lista restauracji z najbliższej okolicy. Wiele z nich będzie posiadało opis lokalu, menu, dane kontaktowe a nawet opinie osób, które korzystały z danych restauracji!

Wyszukiwanie restauracji
Wyszukiwanie restauracji

A może zamiast kolacji wyjście do kina? Z NaviExpert to żaden problem. Bez trudu znajdziemy kina w najbliższej okolicy a w przypadku wielu z nich dostępny będzie aktualny repertuar (w najgorszym wypadku podany będzie numer telefonu). Możemy także wyszukiwać kina, podając film, który chcemy zobaczyć – otrzymamy listę kin, w których wyświetlany jest ten film, uszeregowanych od tego najbliższego miejscu, w którym się znajdujemy.
A jak zaplanować niedzielne popołudnie? Także użyjmy wyszukiwarki POI w NaviExpert! Wypowiadając lub wpisując np. zoo możecie się bardzo zdziwić, jak wiele ogrodów zoologicznych znajduje się w Waszej najbliższej okolicy.

Kino Orange IMAX
Kino Orange IMAX

To nie koniec zalet używania wyszukiwarki NaviExpert, raczej krótki pokaz jej możliwości. W kolejnych artykułach zaprezentujemy Wam wiele wartościowych i przydatnych funkcji, z których można i warto skorzystać w różnych sytuacjach, mając pod ręką telefon. Co więcej po wejściu w każdy punkt POI, jak się wyświetli jego ekran, są dostępne akcje, które można z tym POI wykonać.

Restauracje w NaviExpert
Restauracje w NaviExpert

NaviExpert to zdaniem wielu użytkowników oraz ekspertów najlepsza polska nawigacja. Wielu jednak zapomina, czy też nie wie, że to nie tylko nawigacja! NaviExpert to także potężna baza miejsc i POI oraz świetna wyszukiwarka. W dodatku opcje te są dostępne wraz z mapą Polski zupełnie za darmo – dopiero nawigacja do nich wiąże się z niewielkim kosztem. Jeśli więc jeszcze nie posiadacie abonamentu, warto zainstalować aplikację i wypróbować ją bezpłatnie przez 7 dni.
Jeśli natomiast już jesteście użytkownikami NaviExpert, zachęcamy Was do korzystania z niego na co dzień, nie tylko w podróży, ale także przy planowaniu czasu wolnego. Spróbujcie!


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...