Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

13.01.2020

Zaplanuj ferie z NaviExpert

Od dawna zaplanowane ferie zimowe, ekscytacja najmłodszych i wizja nawet dwutygodniowego urlopu – brzmi pięknie, ale… No właśnie – jest jedno „ale”! Każdy, nawet początkujący kierowca bardzo szybko zdaje sobie sprawę ze specyfiki polskich dróg, które potrafią być nieprzewidywalne. Zapytasz zatem Dlaczego mam zabrać w zimową podróż nawigację NaviExpert? Podążamy z odpowiedzią!

Nowe drogi = nowe możliwości

60 minut, czyli magiczna godzina, której tak bardzo Tobie brakuje do potrzebnego odpoczynku, równie dobrze może zamienić Twoje życie w piekło! Otóż wyobraź sobie, że z samego rana wyruszasz w podróż w góry, by spędzić czas z rodziną na świetnej zabawie i móc zapomnieć o codziennym stresie. Wszystko zaplanowane co do minuty, łącznie z przyjazdem i pysznym, regionalnym obiadem. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje Twoje plany – remonty, objazdy i inne niespodziewane utrudnienia, by na koniec dowiedzieć się, że przejechałeś tuż obok nowej drogi ekspresowej, dzięki której dotarłbyś na miejsce co najmniej godzinę wcześniej! Na szczęście zabrałeś ze sobą NaviExpert i powyższa wizja to jedynie zły sen! Tylko w grudniu 2019 r. nanieśliśmy na nasze mapy ponad 140 km świeżego asfaltu – dróg ekspresowych! Co więcej, codziennie w pocie czoła aktualizujemy też informacje o remontach i zmianach organizacji ruchu. W całym 2019 roku wdrożyliśmy ich blisko 33 tys.!

„Relax, take it easy”

Z pewnością nie raz słyszałeś słowa tej popularnej piosenki. Z NaviExpert bez problemu wcielisz je w życie, bowiem oprócz informacji dotyczących remontów drogowych i zmian organizacji w ruchu przygotowaliśmy także szereg mniejszych, ale równie znaczących udogodnień. Nawigacja NaviExpert poinformuje Cię także o:

  • drogowych patrolach,
  • fotoradarach,
  • wypadkach na trasie,
  • niebezpiecznych miejscach

Bazujemy na pokaźnej liczbie danych pozyskiwanych od naszych użytkowników – dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze dokładniej rozumieć indywidualne potrzeby kierowców i zapewniać im zawsze aktualne informacje o sytuacji na drodze. Tylko w 2019 roku nasi użytkownicy zgłosili blisko 6 mln ostrzeżeń!

Podróżuj i odkrywaj

Planowanie wyjazdu i odhaczanie rzeczy z listy to klucz do idealnie zorganizowanej podróży, ale czym byłoby życie bez odrobiny improwizacji? Dzięki bogatej bazie punktów POI odnajdziesz praktyczne miejsca związane z turystyką, rekreacją, kulturą czy gastronomią. To także magiczne trasy i obiekty pozwalające odkryć miejsca nieznane bliżej szerszemu gronu – SlowRoad.

Co więcej…możesz zoptymalizować plan swojej podróży – NaviExpert pozwoli na automatyczne uporządkowanie kolejności punktów na trasie, nie musisz zatem spędzać godzin nad samodzielnym studiowaniem map. Aplikacja zrobi to za Ciebie!

Zrozumieć zakopiański chaos

Zakopiańskie korki to temat, który regularnie powraca i budzi strach wśród kierowców podróżujących w kierunku Zakopanego. Wielokilometrowe korki urosły do rangi mitycznego potwora – ta walka nie musi być jednak z góry przegrana. NaviExpert nie posiada niestety magicznych właściwości likwidacji korków, ale doskonale wie, który odcinek drogi wybrać, by dojechać na miejsce w możliwie najkrótszym czasie!

Sprawdź terminy ferii zimowych 2020 dla poszczególnych województw.

Gotowy do drogi? Ruszamy!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...