facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2016

Wybierasz się na Majówkę? Kup roczny abonament NaviExpert 30% taniej i odbierz dodatkowy kod na 30 dni!

Na majówkę tylko z NaviExpert -30%

Odkrywaj Polskę z NaviExpert – kup promocyjny abonament i odbierz dodatkowy, darmowy kod na 30-dniową licencję NaviExpert Polska.

Długi weekend majowy już się zbliża, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanej trasy? Nie przejmuj się, z NaviExpert dojedziesz gdzie tylko zechcesz, bez korków i bez mandatów. A dodatkowo będziesz mógł podarować darmowy, miesięczny abonament NaviExpert wybranej przez Ciebie osobie.

Teraz każdy, kto w czasie trwania promocji zakupi roczny abonament NaviExpert Polska i w aplikacji uzupełnił swój adres e-mail, otrzyma dodatkowo kod na 30-dniową licencję NaviExpert Polska do wykorzystania na tym samym systemie operacyjnym, na którym dokonano zakupu abonamentu.

Abonamenty dostępne w Google Play

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Mój profil i wpisz swój adres e-mail.

Abonamenty dostępne w App Store

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Zmień email i wpisz swój adres e-mail.


Abonamenty dla innych systemów operacyjnych dostępne na stronie naviexpert.pl

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Mój profil i wpisz swój adres e-mail.

Promocja trwa do 4 maja 2016 do godz. 23:59. Kody na 30-dniową licencję NaviExpert Polska zostaną wysłane w ciągu trzech dni roboczych po zakończeniu promocji. Kod można aktywować w aplikacji w ciągu trzech miesięcy od daty dostarczenia kodu.

*Zakupu promocyjnego abonamentu na systemie Android w Sklepie Google Play może dokonać użytkownik, który nie posiada aktywnego abonamentu lub jego aktywny abonament jest ważny jeszcze przez 30 dni lub mniej.


Może zainteresuje Cię też

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...