facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2016

Wybierasz się na Majówkę? Kup roczny abonament NaviExpert 30% taniej i odbierz dodatkowy kod na 30 dni!

Na majówkę tylko z NaviExpert -30%

Odkrywaj Polskę z NaviExpert – kup promocyjny abonament i odbierz dodatkowy, darmowy kod na 30-dniową licencję NaviExpert Polska.

Długi weekend majowy już się zbliża, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanej trasy? Nie przejmuj się, z NaviExpert dojedziesz gdzie tylko zechcesz, bez korków i bez mandatów. A dodatkowo będziesz mógł podarować darmowy, miesięczny abonament NaviExpert wybranej przez Ciebie osobie.

Teraz każdy, kto w czasie trwania promocji zakupi roczny abonament NaviExpert Polska i w aplikacji uzupełnił swój adres e-mail, otrzyma dodatkowo kod na 30-dniową licencję NaviExpert Polska do wykorzystania na tym samym systemie operacyjnym, na którym dokonano zakupu abonamentu.

Abonamenty dostępne w Google Play

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Mój profil i wpisz swój adres e-mail.

Abonamenty dostępne w App Store

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Zmień email i wpisz swój adres e-mail.


Abonamenty dla innych systemów operacyjnych dostępne na stronie naviexpert.pl

Aby otrzymać dodatkowy kod wejdź w menu aplikacji NaviExpert w zakładkę Moje konto -> Mój profil i wpisz swój adres e-mail.

Promocja trwa do 4 maja 2016 do godz. 23:59. Kody na 30-dniową licencję NaviExpert Polska zostaną wysłane w ciągu trzech dni roboczych po zakończeniu promocji. Kod można aktywować w aplikacji w ciągu trzech miesięcy od daty dostarczenia kodu.

*Zakupu promocyjnego abonamentu na systemie Android w Sklepie Google Play może dokonać użytkownik, który nie posiada aktywnego abonamentu lub jego aktywny abonament jest ważny jeszcze przez 30 dni lub mniej.


Może zainteresuje Cię też

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?