Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

08.07.2024

Wakacyjna nowość w NaviExpert – stacje paliw na trasie

Najnowsza wersja NaviExpert na Androida już dostępna w sklepie Play! Znajdziecie w niej nową, przydatną nie tylko podczas wakacyjnych podróży – funkcję stacji paliw na trasie.

Stacje paliw od dziś w trybie nawigowania

W wersji 15.10 naszej aplikacji możecie korzystać z najnowszej funkcjonalności, która sprawdzi się idealnie nie tylko podczas letnich wyjazdów. W trybie nawigowania zobaczycie teraz znajdujące się w pobliżu stacje paliw. Strzałki przy ikonie danej stacji podpowiedzą, po której stronie drogi znajduje się stacja, z kolei dystans wskaże, ile metrów pozostało do zjazdu z trasy na wybraną stację, bazując na Waszej lokalizacji. 

Dodawanie stacji do trasy

Jeżeli chcecie sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się wybrana stacja lub uwzględnić ją na swojej trasie, wystarczy w nią kliknąć. Aplikacja potraktuje daną stację jako kolejny punkt na trasie. W taki sam sposób możecie usunąć stację z trasy.

Domyślnie, aplikacja wyświetla wszystkie stacje paliw na trasie. Jeśli jednak lubicie tankować tylko na stacjach konkretnej marki, możecie zmienić preferencje wychodząc w menu aplikacji > Ustawienia > Ustawienia trasy > Stacje benzynowe na trasie > Kategorie.

Kontrolka informująca o konieczności zatankowania może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych i uważnych kierowców. Szukanie stacji na trasie bywa kłopotliwe, zwłaszcza w kontekście niespodziewanych objazdów czy podróżowania nieznaną wcześniej drogą. Stacje paliw w trybie nawigowania to małe – wielkie usprawnienie, dzięki któremu Wasz komfort podróży z NaviExpert będzie jeszcze większy. 

Aby umilić Wam letnie podróże, przez całe wakacje roczne abonamenty w NaviExpert dostępne są 30% taniej. Zakupu licencji w promocyjnej cenie dokonacie bezpośrednio w aplikacji pobranej z Google Play lub App Store, wybierając kolejno: Menu > Sklep.

Do zobaczenia na trasie!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy