NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

25.05.2016

Szukasz sprawdzonej nawigacji na swojego iPhone’a? Mamy ją!

Nawigacja NaviExpert na iPhone'a

Czasy, kiedy to dedykowane urządzenia nawigacyjne podbijały rynek powoli odchodzą w niepamięć. Na coraz większej popularności za to zyskują aplikacje nawigacyjne na telefon, jednak i one muszą mieć się na baczności, ponieważ klienci coraz częściej stawiają na wszechstronność produktu, a pojedyncze funkcjonalności zwyczajnie już ich nie zadowalają.

Wybierając nawigację warto zastanowić się nad tym do czego ma nam służyć. Czy ma wyłącznie dysponować funkcją wyznaczania trasy oraz ostrzeżeniami CB? Czy może potrzebujemy takiej, która z wyprzedzeniem poinformuje o tym, co będzie się działo na drodze oraz pozwoli ominąć korki? A może najistotniejsze, obok funkcji nawigowania, jest to, aby uwzględniała ograniczenia prędkości obowiązujące na danym odcinku? W App Store dostępnych jest kilka rozwiązań. Od darmowych po płatne. Od takich, których producenci chwalą się, że omijają korki, po te cieszące się popularnością ze względu na ostrzeżenia o sytuacji na drodze czy sposób udostępniania map. Znajdziemy tam również aplikację NaviExpert wyposażoną we wszystkie te funkcjonalności, a więc będącą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy stawiają na jakość i wszechstronność.

                                                       Logo App Store

Mapy nie wymagające samodzielnej oraz kosztownej aktualizacji

Aplikacja działając w trybie online korzysta z najświeższych, codziennie aktualizowanych map, zawierających najnowsze odcinki dróg, uwzględniających remonty oraz wszelkie bieżące zmiany organizacji ruchu. Zaletą rozwiązania online jest także brak konieczności pobierania na telefon obszernych plików z mapami, nierzadko odczuwalnie obciążających pamięć urządzenia. Ale na tym nie koniec. Z NaviExpertem bez problemu zlokalizujemy najbliższe kino lub udamy się wprost do restauracji serwującej ulubioną kuchnię, a wszystko dzięki wygodnemu i szybkiemu dostępowi do aktualnej bazy ponad 450 tys. użytecznych miejsc (tzw. punktów POI), z opcją ich wyszukiwania wzdłuż trasy.

Drogi bez korków

NaviExpert korzysta z zaawansowanych algorytmów, dzięki którym wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się auta na poszczególnych odcinkach spływają od samych użytkowników NaviExperta oraz aplikacji Rysiek, a także profesjonalnego monitoringu flotowego. Jeśli na wybranym odcinku drogi nawigacja wykryje niższą prędkość, omija go i wytycza trasę alternatywną. Dzięki temu zyskujemy czas i dobry nastrój nie stojąc w korku oraz znamy dokładny czas dotarcia do celu. A jeśli zechcemy poinformować kogoś SMS-em o tym kiedy będziemy na miejscu, z NaviExpertem nic nie stoi na przeszkodzie, by tego dokonać.

Mandaty? Nie dotyczą

Aplikacja z wyprzedzeniem poinformuje o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach, wypadkach czy odcinkowym pomiarze prędkości. Bazując na danych pochodzących ze zgłoszeń kierowców podróżujących z NaviExpertem oraz Ryśkiem, nasłuchu tradycyjnego CB radia, a także monitoringu radia i Internetu, aplikacja zadba o to, by absolutnie nic nas nie zaskoczyło na drodze. W NaviExpercie decydujemy również o tym czy dźwięki są aktywne czy wyłączone, oraz mamy możliwość indywidualnego sprecyzowania tego, jak duże przekroczenie prędkości będzie sygnalizowane będzie przez aplikację.

NaviExpert na iOS
NaviExpert na iOS

Alternatywa? Warto ją mieć

Przed wyruszeniem w trasę często pojawiają się wątpliwości dotyczące tego, którędy najszybciej dotrzeć do celu. Dzięki wizualizacji i możliwości porównania tras alternatywnych na mapie, planowanie podróży z NaviExpertem to czysta formalność. Aplikacja, jeszcze przed wyruszeniem w drogę, wyświetli trasy alternatywne, jeśli tylko te będą dostępne. Nie dość, że NaviExpert szybko i precyzyjnie wytyczy trasę, to jeszcze dysponuje licznymi jej typami: rekomendowana, ekonomiczna, najszybsza, głównymi, krótka, najkrótsza, 4 x 4. Ale to nie wszystko. NaviExpert to również, poza nawigacją samochodową, nawigacja piesza i środkami komunikacji miejskiej. Przyda się zatem również wtedy, kiedy postanowimy auto zostawić w garażu.

Dyskomfort jazdy nocą? Nie odnotowano

Czy to z przyjemności, czy też obowiązku, chyba każdemu zdarza się podróżować po zmroku. To właśnie z myślą o zwiększeniu komfortu jazdy nocą udostępniliśmy przyjazny i niemęczący dla oczu tryb wyświetlania wskazówek dojazdu do celu. Ekran HUD (z ang. Head-Up Display) prezentuje najważniejsze informacje nawigacyjne bezpośrednio na przedniej szybie pojazdu dzięki lustrzanemu odbiciu. Znajdziemy tam m.in. informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości oraz aktualną prędkość pojazdu.

Doceniamy lojalnych klientów

Ponieważ długość ma znaczenie, zwłaszcza jeśli mowa o abonamencie nawigacyjnym, wprowadziliśmy program lojalnościowy Przedłuż sobie, w myśl którego im więcej jeździmy z NaviExpertem, tym dłuższa staje się licencja na nawigację. Jak to możliwe? Wystarczy posiadać aktywną usługę nawigacyjną, a za każdą przejechaną godzinę z NaviExpertem otrzymamy aż 5 godzin nowego abonamentu do wykorzystania, zupełnie za darmo.

Więcej szczegółów na temat programu lojalnościowego można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

NaviExpert to również planowanie trasy jeszcze przed wyruszeniem w drogę oraz możliwość sprawdzenia kosztów, wynikających z podróżowania na odcinkach płatnych. To także czytelny asystent pasa ruchu, planowanie tras wielopunktowych, zapisywanie planów tras oraz intuicyjny i przejrzysty interfejs, którego obsługa jest dziecinnie prosta.

Darmowy test nawigacji

Zainstaluj aplikację, przetestuj ją przez tydzień całkowicie za darmo i przekonaj się, że można przemierzać Polskę bez korków i mandatów!

                                                            Logo App Store

Aktualny cennik abonamentów znajdziesz w menu aplikacji wybierając zakładkę Sklep.

Ceny NaviExpert w iOS
Ceny NaviExpert w iOS

Pamiętaj! Nie mając aktywnego abonamentu nawigacyjnego, nadal możesz za darmo przeglądać mapę

z danymi o ruchu drogowym oraz mieć dostęp do ostrzeżeń CB i bazy użytecznych miejsc.

Abonament NaviExpert w AppStore
Abonament NaviExpert w AppStore

Podobne wpisy

17.11.2017 | Nawigacja NaviExpert

Jaka nawigacja najlepsza? NaviExpert...

17.11.2017 | FindPark

Jak w 4 krokach stać się MacGyverem...

14.11.2017 | Rysiek

5 filmowych sytuacji, które się NIE...

09.11.2017 | Aktualności drogowe

Dzień Niepodległości – zmiany w...

07.11.2017 | Nawigacja NaviExpert

NaviExpert najlepszą nawigacją na smartfony...

03.11.2017 | Aktualności drogowe

Półmaraton w Gdańsku – utrudnienia...