facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

07.09.2012

Ruszamy z programem „W drodze do doskonałości”.

NaviExpert w drodze do doskonałości

Chcemy być coraz lepsi, bo – choć wygrywamy we wszystkich testach nawigacji – bycie liderem zobowiązuje. Pragniemy dla Was udoskonalać jakość naszych map. I niniejszym zachęcamy – pomóżcie nam w tym! Weźcie udział w naszym nowym programie!

 Już od dzisiaj możecie zbierać punkty w naszym programie „W drodze do doskonałości” za przesłane zgłoszenia dotyczące aktualnych remontów, najbliższych inwestycji drogowych oraz poprawek na mapie.

Wszelkie poprawki możecie nam zgłaszać na trzy sposoby: poprzez CB, formularz na serwisie korkosfera.pl lub formularz zgłaszania błędów na mapie dostępny na stronie NaviExpert. Polecamy instrukcję na YouTube.

Punktowane w programie będą tylko pierwsze raporty, dlatego nie dajcie się wyprzedzić i ślijcie do nas swoje zgłoszenia od razu, gdy tylko dostrzeżecie jakiekolwiek nieprawidłowości – utrudnienia, remonty czy niedoskonałość mapy.

Oczywiście najbardziej zaangażowanych docenimy, jak zawsze, atrakcyjnymi nagrodami! Szukajcie, zgłaszajcie i wygrywajcie: telefony HTC, słuchawki Jabra, uchwyty i ładowarki od TelForceOne, kubki
i abonamenty od NaviExpert. Więcej informacji o naszym programie „W drodze do doskonałości” – znajdziecie po kliknięciu w link.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...