NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

01.04.2014

NaviYacht – nowa nawigacja dla żeglarzy od NaviExpert

Logo NaviYacht

Z nieukrywaną dumą prezentujemy NaviYacht – najnowszą nawigację mobilną dla wszystkich żeglarzy.

 

Żegluga śródlądowa cieszy się coraz większą popularnością, a amatorów żeglarstwa z roku na rok przybywa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich żeglarzy prezentujemy NaviYacht – pierwszą wodną nawigację na smartfony i tablety.

NaviYacht dzięki innowacyjnej i nagradzanej technologii Community Traffic online zbierającej informacje o aktualnym przepływie wody i warunkach pogodowych, pozwala skutecznie omijać wodne zatory i dopłynąć do celu szybszymi i bezpieczniejszymi trasami. Dane te pochodzą zarówno od użytkowników NaviYacht, jak i z monitoringu floty rzecznej.

To jednak nie wszystko. Dzięki społecznościowej funkcji ostrzeżeń CB, NaviYacht z wyprzedzeniem poinformuje o mieliznach, kontrolach policji wodnej czy silnym wietrze. Użytkownicy mogą takie informacje zgłaszać za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji, które następnie trafią do wszystkich żeglarzy w okolicy.

NaviYacht to jednak przede wszystkim skuteczna nawigacja z aktualizowanymi na bieżąco mapami rzek i jezior oraz bogatą bazą użytecznych miejsc, portów i przystani. NaviYacht pozwala nie tylko na wytyczanie tras skutecznie omijających wodne zatory, ale umożliwia także wybór trasy widokowej czy górskiej, co z pewnością ucieszy wszystkich kajakarzy.

NaviYacht wkrótce trafi do Google Play, App Store oraz Windows Phone Store w cenie 99zł za abonament NaviYacht Polska 12 miesięcy. Wcześniej jednak każdy może przetestować pełną wersję przez 7 dni za darmo. Na premierę aplikacji przygotowaliśmy także specjalną promocję: pierwszy 1000 klientów, którzy zdecydują się na zakup NaviYacht otrzyma w prezencie wodoodporną obudowę na wybrany model smartfona lub tabletu.


Podobne wpisy

03.08.2018 | Nawigacja NaviExpert

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

01.08.2018 | Konkursy

Noclegowy POIedynek wystartował! Wygraj...

29.07.2018 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja samochodowa NaviExpert –...

25.07.2018 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...

13.07.2018 | Nawigacja NaviExpert

Wypad na wakacje? Sprawdź ulubione miejsca...

10.07.2018 | Android

Slow Road – Wolni w podróży z NaviExpert