Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

15.10.2013

NaviExpert w serwisie MyBox od T-Mobile

NaviExpert w serwisie MyBox od T-Mobile

NaviExpert znalazł się w gronie aplikacji oferowanych w nowym serwisie T-Mobile MyBox. Dzięki T-Mobile MyBox klienci T-Mobile wyposażą swoje urządzenie mobilne na każdą okazję.

Czym jest T-Mobile MyBox i co oferuje?

T-Mobile MyBox to prosty i bezpieczny serwis preinstalowany, czyli od razu dostępny, na wybranych smartfonach Android oraz możliwy do pobrania na wszystkie urządzenia (smartfony i tablety) z Androidem (wersja od 2.2 do aktualnej), oferujący klientom nie tylko nawigację od NaviExpert, ale także m.in. audiobooki od Audioteki, filmy od iplex, muzykę ze Sklepu MP3 czy naukę języków od SuperMemo.

NaviExpert w T-Mobile MyBox

W promocji T-Mobile MyBox każdy, kto wybierze NaviExpert może ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo! Potem każdy korzysta z aplikacji jak długo chce, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni.

Jak pobrać T-Mobile MyBox?

T-Mobile MyBox będzie fabrycznie dostępny na wszystkich nowych smartfonach z systemem Android, wchodzących do oferty T-Mobile od października 2013. Na początek znajdzie się m.in. na Sony Xperia M, Sony Xperia Z Ultra, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy S4 mini czy LG L3II.

Na pozostałe modele smartfonów i tabletów 3G (wersja Android od 2.2 do aktualnej) można pobrać T-Mobile MyBox samodzielnie. Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX. T-Mobile MyBox można też pobrać stąd !

Więcej informacji o serwisie MyBox znajdziecie na stronie T-Mobile .


Podobne wpisy

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...

14.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...