NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

01.02.2018

NaviExpert w rankingu Gazeli Biznesu

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Płynność finansowa oraz dynamiczny rozwój sprawiły, że NaviExpert (a już teraz Telematics Technologies) znalazł swoje miejsce w tegorocznym rankingu Gazeli Biznesu. Wyróżnienie to pokazuje, że docenienie naszej nawigacji przez polskich kierowców jest prawdziwe i przekłada się na realne wyniki. Dziękujemy, że jesteście z nami od tylu lat!

O Rankingu

Gazele Biznesu to jedno z najstarszych a zarazem najpopularniejszych zestawień firm z sektora MSP. Nieprzerwanie od 2000 roku dziennik „Puls Biznesu” sporządza ponad 200-stronnicowy ranking uwzględniający dynamicznie rozwijające się firmy. Jego integralną częścią są cykle spotkań w największych miastach Polski, podczas których wręczane są nagrody zwycięzcom. Tytuł Gazeli Biznesu to prestiż i poważanie wśród pozostałych przedsiębiorstw.

 

Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

 

Do Gazeli Biznesu przedsiębiorstwo zgłasza się same za pośrednictwem formularza, lub może zostać zauważone przez analityków, którzy od lat wyszukują firm spełniających kryteria rankingowe. Oprócz tego zespół ekspertów weryfikuje firmy uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu w poprzednich latach. Dzięki precyzyjnej analizie i skrupulatnym poszukiwaniom, ranking jest wyjątkowy wśród innych zestawień tego typu.

 

Rankingi Gazel Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego odpowiedniki w Szwecji, Danii, Austrii, Łotwie, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.


Podobne wpisy

09.11.2018 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2018 | Aktualności drogowe

1 listopada z NaviExpert

26.10.2018 | Po godzinach

NaviExpert na Retro Motor Show

12.09.2018 | Bez kategorii

Przekraczasz prędkość przy szkole?...

31.08.2018 | Bez kategorii

Korkowy zawrót głowy

03.08.2018 | Nawigacja NaviExpert

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]