facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.10.2017

NaviExpert uwzględni zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Jak co roku, tak i tym razem, dzięki uaktualnianym na bieżąco danym o ruchu drogowym, NaviExpert pozwoli szybko i bezpiecznie dojechać na groby najbliższych.

 

Wzmożony ruch, kontrole drogowe, korki, objazdy oraz trudności ze znalezieniem parkingu w okolicach cmentarzy, to coś z czym rokrocznie 1 listopada zmagają się polscy kierowcy. Chyba że korzystają z nawigacji NaviExpert.

 

Po raz kolejny uwzględnimy nie tylko informacje o natężeniu ruchu, ale także, dzięki współpracy z lokalnymi służbami drogowymi i samorządami – dane dotyczące objazdów, tymczasowych parkingów oraz możliwych zamknięć ulic.

 

Adresy cmentarzy i miejsca parkingowe na wyciągnięcie ręki

 

W nawigacji zostaną oznaczone miejsca stałych oraz tymczasowych parkingów wokół cmentarzy. Będzie je można łatwo zlokalizować na mapie lub za pomocą wyszukiwarki POI, wpisując lub wybierając głosowo nazwę szukanego punktu, np. „cmentarz powązki”.

 

Jeżeli cmentarz nie posiada nazwy, wystarczy wpisać nazwę ulicy na której się znajduje lub po prostu: „cmentarz warszawa”, by aplikacja wyświetliła listę wszystkich dostępnych parkingów w pobliżu szukanego cmentarza. A jeśli auto zostanie zaparkowane w strefie płatnego parkowania, za postój w prosty sposób można zapłacić z poziomu aplikacji NaviExpert, dzięki naszej współpracy ze SkyCash.

 

Komunikacja miejska

 

Dla wszystkich tych, którzy 1 listopada postanowią zamienić samochód na komunikację zbiorową również mamy dobrą wiadomość. Dzięki współpracy z JakDojade.pl NaviExpert w trybie komunikacji miejskiej uwzględni wszelkie zmiany rozkładów jazdy związane z dniem Wszystkich Świętych, w tym dodatkowe linie kursujące na cmentarze.

 

Spokojnych i bezpiecznych podróży!

 


Podobne wpisy

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

26.06.2020 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Planujesz urlop? Tam na pewno...

11.06.2020 | Aktualności drogowe

Polacy wrócili do weekendowych podróży!

08.06.2020 | Nawigacja NaviExpert

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert