Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.04.2020

NaviExpert Home rozwiąże problemy z przemieszczaniem się po domu

NaviExpert Home

Najnowsza aplikacja twórców nawigacji NaviExpert pozwoli wszystkim domownikom skutecznie omijać m.in. porozrzucane przez dzieciaki klocki i odnaleźć drogę do świętego (s)pokoju.

W związku z epidemią koronawirusa na polskich ulicach praktycznie nie ma korków. Nie oznacza to jednak, że poranne utrapienia mieszkańców dużych miast w drodze do pracy nagle zniknęły. Przeniosły się w miejsce, w którym każdy z nas powinien teraz przebywać.

– Od kiedy wszyscy jesteśmy w domu, stoję rano godzinę w kolejce do łazienki zanim dotrę do pracy w dużym pokoju – żali się 43-letni Jan, ojciec 17-letniej Martyny i 14-letniej Wiktorii. – Już chyba wolałem stać w korkach w drodze do biura – dodaje. 

Jak się okazuje, to nie jedyne problemy, z którymi mierzą się dziś Polacy przebywający w swoich domach.

– NaviExpert potrafi skutecznie ostrzegać na trasie o niebezpiecznych miejscach i wypadkach, ale jakoś żadna aplikacja nie ostrzegła mnie jeszcze w nocy przed klockiem Lego pozostawionym na mej standardowej drodze z sypialni do łazienki – skarży się 31-letni Marcin, ojciec 4-letniego Franka. – Nawet nie mam jak zgłosić wypadku! – dodaje przez zaciśnięte z bólu zęby Marcin.

– To już 12 dzień kwarantanny i poważnie zaczyna denerwować mnie mruganie powiek mojego narzeczonego oraz bałagan, jaki po sobie zostawia – złości się 26-letnia Ania na siedzącego na kanapie w salonie Piotrka. – Czy naprawdę sama muszę szukać w domu tras alternatywnych do kuchni, by skutecznie go omijać, kiedy mam na to ochotę? 

Nie pozostając biernym na potrzeby licznej grupy Polaków, przygotowaliśmy NaviExpert Home – nawigację, która sprawnie omijając przeszkody, pozwoli domownikom dotrzeć do świętego (s)pokoju. 

Aby skorzystać z aplikacji wystarczy wgrać plan własnego domu lub mieszkania, a całą resztą zajmie się sztuczna inteligencja wsparta uczeniem maszynowym. Wśród najważniejszych funkcjonalności NaviExpert Home znajdziemy m.in.:

  • omijanie kolejek do łazienki, 
  • ostrzeżenia przed np. porozrzucanymi klockami na podłodze czy złym humorem współlokatorów,
  • trasy alternatywne skracające drogę z jednego pokoju do drugiego,
  • możliwość rezerwacji parkingu na kanapie przed telewizorem.

Twórcy aplikacji mają w planach dalszy rozwój nowego produktu i już zapowiadają, że wkrótce z NaviExpert Home będzie można dotrzeć do tak egzotycznych miejsc jak Los Balkonas czy Santa Gardenas.

A co z osobami mieszkającymi w kilka osób w kawalerkach? 

– Nasz dział map intensywnie pracuje nad poszukiwaniem bezludnych wysp, w których można odnaleźć święty spokój. Gdy tylko je znajdziemy, dodamy je w naszej aplikacji – mówi Katarzyna Przybylska z Telematics Technologies, producenta aplikacji NaviExpert Home.

To jest materiał NaviExpert na Prima Aprillis, ale zupełnie serio: zachęcamy do pozostania w domach. I bądźcie dla siebie wyrozumiali 🙂

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...