facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

07.02.2012

Kolejne nagrody dla NaviExpert!

Paweł Kozłowski

NaviExpert zyskuje coraz większą liczbę fanów i uznanie ekspertów z branży. Zaledwie w przeciągu miesiąca NaviExpert został laureatem aż dwóch prestiżowych konkursów: o Złoty Bell oraz Mobile Trends Awards. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję – minus 30 proc. na zakup długich abonamentów.

„Bardzo cieszą nas zdobyte w ostatnim czasie wyróżnienia, widzimy, że przyjęta przez nas strategia rozwoju produktu okazała się słuszna. Zależało nam na stworzeniu przyjaznego narzędzia ułatwiającego dotarcie do celu, a także pomagającego zaoszczędzić czas i pieniądze. Uznanie naszych konsumentów jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy zmierzającej do udoskonalenia naszych usług.” – podsumował Andrzej Jaszkiewicz, Prezes NaviExpert.

Mobile Trends Awards – wyróżnienie od ekspertów z branży IT

Wyboru zwycięzców spośród nominowanych przez internautów firm i aplikacji dokonała kapituła konkursowa (eksperci z branży IT). Gala miała miejsce 27 stycznia w Krakowie, NaviExpert zwyciężył w kategorii „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”. Pokonaliśmy takie aplikacje jak: Janosik, Zumi.pl oraz AppToGo Berlitz.

Paweł Kozłowski – Członek Zarządu NaviExpert z nagrodą Mobile Trends Awards

„Złoty Bell” – uznanie ze strony specjalistów i użytkowników

Gala Mobility Trends jest największą i jedną z najbardziej prestiżowych imprez branży technologicznej w Polsce. W tym roku NaviExpert otrzymał Złoty Bell w kategorii „Aplikacja nawigacyjna”. Jest nam tym bardziej miło, że zwycięzcy wybierani są przez internautów, bezpośrednich użytkowników nawigacji, którzy na co dzień korzystają z nominowanych usług.

NaviExpert wśród nagrodzonych nagrodą "Złoty Bell"
NaviExpert wśród nagrodzonych nagrodą „Złoty Bell”

 

Dynamicznie rozwiająca sie firma” i „Najlepsza Nowa Spółka”

Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku Firma NaviExpert została uhonorowana tytułem Lidera Regionalnego w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju, w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”. NaviExpert znalazł się także w gronie finalistów innego prestiżowego konkursu – Najlepsze Nowe Spółki, organizowanego przez Infor Biznes, wydawcę Dziennika Gazety Prawnej. Z kolei w plebiscycie organizowanym przez użytkowników forum Android.com.pl aplikacja zdobyła tytuł najlepszej nawigacji dla systemu operacyjnego Android.

W związku ze zdobytymi nagrodami przygotowaliśmy specjalną promocję. Przez tydzień, do 13 lutego będzie można kupić długie abonamenty nawigacyjne 30 proc. taniej. Nowi użytkownicy przed zakupem mogą także skorzystać z darmowego testu nawigacji . Więcej informacji na stronie: www.naviexpert.pl

O NaviExpert

Z aplikacji NaviExpert korzysta już ponad 1,5 mln użytkowników. Dzięki technologii Community Traffic online, wykorzystującej na bieżąco aktualizowane dane o natężeniu ruchu drogowego, kierowcy używający NaviExpert podążają najbardziej optymalną trasą, omijając korki i utrudnienia drogowe. Wciąż aktualizowane dane pozwalają skrócić czas podróży średnio o 26% w stosunku do podróży bez NaviExpert.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...