Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

09.10.2013

NaviExpert dla systemów Symbian, Bada i Java bez nowych aktualizacji aplikacji

NaviExpert w systemach Symbian, Bada i Java

Informujemy, że wersja NaviExpert 8.2 jest ostatnią aktualizacją, która pojawiła się na wybranych telefonach wykorzystujących system operacyjny Symbian, Bada lub Java. Od tej pory kolejne aktualizacje aplikacji NaviExpert nie będą obejmowały tych trzech systemów.

 

 

 

Są dwa powody, dla których podjęliśmy tę decyzję: systemy te nie są już rozwijane przez ich twórców i instalowane w nowych telefonach, a co za tym idzie ich udział w rynku jest coraz mniejszy. Wierzymy, że ta decyzja pozwoli nam poświęcić całą energię na rozwój aplikacji na pozostałe systemy operacyjne z korzyścią dla użytkowników.

 

Zaprzestanie wydawania aktualizacji NaviExpert dla systemów Symbian, Bada i Java nie jest równoznaczne z wyłączeniem usługi. Dotychczasowe wersje nadal będą działać i wciąż znajdują się do pobrania na stronie getne.pl. Zmianom nie ulegnie również częstotliwość aktualizacji map aplikacji.

 

Wszystkim dotychczasowym aktywnym użytkownikom aplikacji NaviExpert dla systemów Symbian, Bada lub Java oferujemy darmową 3-miesięczną licencję nawigacyjną na Polskę na systemy Android (wersja pobrana z getne.pl) i Windows Phone. By otrzymać licencję na dany system wystarczy wysłać wiadomość na adres: pomoc@naviexpert.pl, w treści podając dwa numery ID, zarówno dotychczasowej, jak i nowej aplikacji oraz wskazać wybrany system. Jeżeli do nowej aplikacji przeniesione zostało dotychczasowe konto, wystarczy podanie jednego numeru ID.

Warunkiem otrzymania 3-miesięcznej licencji na nawigację jest posiadanie na koncie ważnego (czyli aktywnego lub oczekującego na aktywację) rocznego lub dwuletniego abonamentu NaviExpert zakupionego za pośrednictwem serwisu Przelewy 24 przed dniem 9.10.2013. Dodatkowy abonament 3 miesięczny zostanie uruchomiony automatycznie po zakończeniu abonamentu na podstawie, którego został przydzielony. Do odbioru dodatkowych 3-miesięcznych abonamentów upoważnione są te osoby, które zmieniły telefon w systemie NaviExpert po 9.10.2013.

Dziękujemy za zrozumienie.

Zespół NaviExpert


Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...