Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

27.02.2011

NaviExpert – nawigacja dla pieszego

NaviExpert - nawigacja piesza

Większości z nas nawigacja GPS kojarzy się z podróżami samochodowymi – i rzeczywiście najczęściej w ten sposób korzystamy z nawigacji. Jednak podróżować można też pieszo czy środkami komunikacji miejskiej i wtedy, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, nawigacja również może okazać się pomocna, szczególnie jeśli jest to nawigacja NaviExpert.

Rozważmy więc hipotetyczną sytuację. Przyjeżdżasz pociągiem jako turysta do pięknego i bardzo ciekawego Poznania. Jednak czujesz się trochę zagubiony w obcym Ci mieście. Na szczęście masz telefon z nawigacją NaviExpert, która w takiej sytuacji okaże się niezastąpiona. Po pierwsze możesz sprawdzić, gdzie dokładnie się aktualnie znajdujesz. Pamiętaj, mapę NaviExpert i taką funkcjonalność w swoim telefonie możesz mieć całkowicie za darmo, wystarczy że pobierzesz aplikację NaviExpert (wcześniej trzeba sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny – listę telefonów obsługujących NaviExpert znajdziesz tutaj).

Nawigacja miejska NaviExpert
Nawigacja miejska NaviExpert

Dzięki darmowej mapie NaviExpert możesz odnaleźć też interesujące Cię miejsca: bankomaty, sklepy, restauracje, muzea czy kina. Mapy NaviExpert oferują ponad 300-tysięczną bazę POI, większość z tych miejsc jest dobrze opisana. Co więcej, dzięki NaviExpert i łatwej wyszukiwarce znajdziesz te miejsca intuicyjnie i szybko.

Na określeniu Twojej aktualnej pozycji i wyszukaniu interesujących miejsc użyteczność NaviExpert się jednak nie kończy. O ile posiadasz abonament NaviPlan Urban (zaledwie 11.07 zł za 12 miesięcy), nawigacja pomoże Ci także dotrzeć do interesujących Cię miejsc czy to pieszo czy komunikacją miejską (w wybranych miastach). Jak łatwo korzystać z tej funkcjonalności, pokażemy Ci w najbliższych poradnikach.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...