facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

23.08.2016

Kompleksowy plan podróży z traffic.naviexpert.pl!

Mapa korków w NaviExpert

Lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i zaplanować wyjazd od A do Z? Zapamiętaj www.traffic.naviexpert.pl – ten jeden adres wystarczy Ci, by wszystko mieć w zasięgu ręki.

W serwisie traffic.naviexpert.pl nie tylko zaplanujesz podróż sprawdzając czy na drodze do Twojego celu są korki, remonty czy fotoradary, ale możesz także wyszukać miejsce noclegowe w okolicy Twojego docelowego miejsca pobytu lub sprawdzić jakie miejsca w pobliżu warto odwiedzić.

Powiedzmy, że wybierasz się nad Bałtyk do miejscowości Władysławowo. Wpisujesz punkt startowy i docelowy w celu sprawdzenia trasy – jej długości, czasu potrzebnego na jej pokonanie oraz ewentualnych utrudnień znajdujących się na drodze. Wszystko wyświetla się jak na dłoni.

Trasa Warszawa - Władysławowo
Trasa Warszawa – Władysławowo

Na miejscu wypadałoby jednak znaleźć jakiś dach nad głową. Tutaj także serwis traffic.naviexpert.pl śpieszy z pomocą. Wystarczy wpisać frazę noclegi Władysławowo, aby w podpowiedziach zobaczyć listę dostępnych miejsc noclegowych we Władysławowie.

Mapa noclegów we Władysławowie Traffic NaviExpert
Mapa noclegów we Władysławowie Traffic NaviExpert

Ale to nie wszystko – klikając na wybrany nocleg, bez konieczności przechodzenia na zewnętrzną stronę www, zobaczysz także opis miejsca, wyposażenie noclegu, ilość pokoi, itp. Dostępność tych informacji zależy od tego, co właściciel kwatery udostępnia swoim klientom w serwisie eholiday.pl, który dostarcza informacje o noclegach.

Informacje o pensjonacie - Traffic Naviexpert
Informacje o pensjonacie – Traffic Naviexpert

W podobny sposób, wpisując w wyszukiwarkę frazę noclegi + nazwa miejscowości, np. noclegi Warszawa, noclegi Kraków, noclegi Giżycko itp. możesz szukać noclegów w dowolnym punkcie Polski. Zamiast wpisywania słów kluczowych możesz również użyć szybkiego wyszukiwania za pomocą kategorii, wybierając kategorię „Hotel”.

Planowanie w klika kliknięć

Na urlopie nie warto tracić czasu na nerwowe układanie planu kolejnego dnia. Dzięki traffic.naviexpert.pl z wyprzedzeniem sprawdzisz, jakie miejsca warto odwiedzić w okolicy, gdzie najbliżej znajdziesz miejsce na posiłek, czy gdzie można poszaleć wieczorami! Serwis pozwala także ułożyć trasę z wieloma punktami pośrednimi, a następnie przesłać ją bezpośrednio do aplikacji NaviExpert i nawigować bez błądzenia po drodze.

Jak to zrobić? W tym przypadku także są dwa sposoby: wpisanie odpowiedniego zapytania lub użycie odpowiedniej kategorii.

Wpisz np. turystyka Wrocław, a otrzymasz listę punktów, które warto odwiedzić. Nie tylko te wchodzące w kategorię POI „Kultura”, ale także punkty rekreacyjne, np. boiska. Jeżeli natomiast oprócz samego odnalezienia lokalizacji miejsca do zwiedzania interesuje cię także jego krótki opis, możesz użyć frazy wikipedia Warszawa– uzyskasz wtedy opis danego punktu z Wikipedii. Pomoże to z pewnością podjąć decyzję, czy warto odwiedzić dane miejsce.

Punkty turystyczne we Wrocławiu - Traffic NaviExpert
Punkty turystyczne we Wrocławiu – Traffic NaviExpert

Na tej samej zasadzie możesz tworzyć frazy dla innych polskich miast: turystyka Warszawa, turystyka Kraków, turystyka Zakopane, itp.

Jeżeli natomiast zależy ci na wąskiej grupie punktów kulturowych (muzea, filharmonie, kościoły) polecamy użycie kategorii POI „Kultura”.

Wyszukiwanie muzeum z Traffic NaviExpert
Wyszukiwanie muzeum z Traffic NaviExpert

Restauracje także znajdziesz najłatwiej dzięki specjalnej kategorii POI – natomiast dzięki mapom zobaczysz, czy jest położona daleko od miejsca, które przed obiadem planujesz zwiedzać – dzięki temu nie zgłodniejesz za bardzo zanim dotrzesz do lokalu.

Polecamy także kategorię rozrywka, gdzie po całym dniu pełnym atrakcji i zwiedzania zrelaksujesz się przy drinku lub, gdy jeszcze masz energię, poszalejesz na parkiecie. Wszystko zależy od Ciebie.

Trasa zaplanowana? Pora ruszyć w drogę!

Kiedy już ułożysz trasę w serwisie traffic.naviexpert.pl, w prosty sposób możesz ją wyeksportować do nawigacji NaviExpert. Wystarczy kliknąć „Wyślij na telefon”, podać swój adres e-mail zarejestrowany w NaviExpert, a kiedy odpalisz aplikację, ułożona przez Ciebie trasa będzie czekać w aplikacji. Możesz ją zapisać lub od razu zacząć nawigację od punktu do punktu. Funkcja ta działa z aplikacją NaviExpert pobraną z Google Play.

Ułożoną przez Ciebie trasę możesz również wysłać swoim znajomym. Wystarczy kliknąć „Link do trasy”, skopiować go i przesłać wybranej osobie, która będzie mogła sprawdzić przygotowany przez Ciebie plan podróży.

To co? W drogę!

 

 


Podobne wpisy

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

26.06.2020 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Planujesz urlop? Tam na pewno...

11.06.2020 | Aktualności drogowe

Polacy wrócili do weekendowych podróży!

08.06.2020 | Nawigacja NaviExpert

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert