facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

23.04.2013

Jak ominąć zamknięty most w Nowym Mieście nad Wartą?

Mapa - zamknięty most w Nowym Mieście nad Wartą

Z powodu zagrożenia zawaleniem, zamknięto most w Nowym Mieście nad Wartą. W nawigacji NaviExpert na bieżąco są uwzględnione wszelkie zmiany, które pomogą kierowcom ominąć korki i ułatwią dojazd do Poznania.

Od ponad dwóch tygodni most w Nowym Mieście nad Wartą był remontowany, a ruch na nim odbywał się wahadłowo. Decyzję o jego zamknięciu podjęto, ponieważ odkryto, że powstała w nim dziura zagraża bezpieczeństwu samochodów tam przejeżdżających. W okolicy powstały duże korki.

Zamknięcie mostu jest szczególnie dużym utrudnieniem dla kierowców dojeżdżających z Jarocina i okolic do pracy do Poznania. Kierowcom korki ominąć pomogą trasy wyznaczane przez NaviExpert, który dzięki mapom online na bieżąco uwzględniają wszystkie zmiany.

Jedną z alternatyw proponowanych przez NaviExpert jest trasa rekomendowana prowadząca DK 12 przez Jaraczewo, za Borkiem Wielkopolskim kierująca na Dolsk drogą numer 434 omijającą Śrem, aż do Kórnika, skąd już DK 11 dojedziemy do Poznania.

Wybierając z NaviExpert trasę prowadzącą głównymi drogami pojedziemy DK 11 przez Mieszków do miejscowości Klęka, gdzie skręcimy w drogę numer 436 prowadzącą przez Chocicze i Książ Wielkopolski, by przed Śremem skręcić w drogę 434 do Kórnika i dalej DK 11 do Poznania.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...