facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

16.11.2012

Dyskusje forumowe w realu

Uczestnicy spotkania

W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się w Warszawie z naszymi forumowiczami, którzy mimo weekendu jak zwykle pokazali swoje niesamowite zaangażowanie w rozwój aplikacji. Przyjechali – nawigowani oczywiście przez NaviExpert –zarówno z okolic, jak i z dalekich zakątków Polski.

W meksykańskiej atmosferze warszawskiej restauracji El Popo zawzięcie dyskutowaliśmy o produkcie i kierunkach jego rozwoju.  Część pomysłów i działań musi jeszcze pozostać pod osłoną tajemnicy. Jednak tu i ówdzie uchylimy Wam jej rąbka.

Obecnie trwają intensywne prace, aby wkrótce udostępnić aplikację NaviExpert w największych marketach:  AppStore i Google play. Odliczamy również dni do wydania aplikacji w wersji 8.1, w której uwzględniliśmy uwagi użytkowników na temat wersji 8.0. W najbliższej przyszłości skoncentrujemy się także na rozszerzaniu bazy POI i zmianach kategoryzacji dróg . W kolejnej wersji – 8.2 – skupimy się m.in. na funkcji wyszukiwania POI na trasie oraz na zmianie interfejsu ekranu nawigacji. Możemy w każdym razie wszystkich oficjalnie  zapewnić, że nadal będziemy podążać drogą ku doskonałości.  Chcemy, uwzględniając opinie i uwagi, rozwijać aplikację, która w największym stopniu odpowiada na oczekiwania nawigujących.

Praca nad ekranem idealnym, z zabawy w projektantów, przerodziła się w zagorzałą dyskusję, ukazując jak różne potrzeby mają użytkownicy nawigacji. Zgodnie podsumowaliśmy, że idealnego produktu, który zadowoliłby wszystkich, stworzyć się nie da. Ilu użytkowników aplikacji, tyle indywidualnych potrzeb.

Po spotkaniu na naszej drodze do doskonałości, razem z forumowiczami postawiliśmy kolejne drogowskazy.

Co się działo prezentujemy na zdjęciach poniżej. Dziękujemy forumowiczom, też tym dotąd anonimowym, że przybyli, podyskutowali z nami na naprawdę wysokim, merytorycznym poziomie i …pokazali nam swoje bardzo sympatyczne twarze!

NaviExpert praca nad ekranem idealnym
NaviExpert praca nad ekranem idealnym
NaviExpert koncepcja ekranu
NaviExpert koncepcja ekranu

 


Podobne wpisy

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...